MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

lek. JORDI GRAS-OZIMEK

Moje zainteresowania kliniczne obejmują w szczególności choroby tarczycy i leczenie otyłości. Przeprowadzam dodatkowo badania USG tarczycy. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

MILMEDICA Centrum Medyczne

LEK. JORDI GRAS-OZIMEK

Aktualnie odbywam specjalizację z Endokrynologii w Zakładzie Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach, gdzie na co dzień zajmuje się chorobami układu wydzielania wewnętrznego. Moje zainteresowania kliniczne obejmują w szczególności choroby tarczycy i leczenie otyłości. Przeprowadzam dodatkowo badania USG tarczycy. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Ponadto miałem okazję studiować przez 2 lata w rodzinnej Hiszpanii, co stanowiło ważny etap w mojej edukacyjnej ścieżce. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości. 

Specjalizacja:

W trakcie specjalizacji z endokrynologii.

Wykształcenie:

Ukończyłem kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Studiowałem na Universidad Complutense de Madrid. Posiadam certyfikację Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Klinice Endokrynologii w Narodowym Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Gliwicach.

Znajomość języków:

Sprawdź: Endokrynolog Ursus – Centrum Medyczne Milmedica

Jordi Gras-Ozimek endokrynolog

MILMEDICA Centrum Medyczne

lek. JORDI GRAS-OZIMEK - artykuły

Scroll to Top