MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Test NIFTY pro – gdzie zrobić?

NIFTY pro to bezpieczne i nieinwazyjne badanie prenatalne, które zrobić można w autoryzowanej placówce medycznej oraz w zaciszu domowym. Test NIFTY pro wykonać możesz na terenie całej Polski oraz w naszej placówce. Przychodnia Ursus to miejsce, które dba o zdrowie i dobro naszych pacjentów. 

Test NIFTY - gdzie zrobić?

Aby wykonać test NIFTY pro, możesz wybrać jeden z dwóch wariantów:

  • Wykonać badanie w placówce medycznej – możesz zrobić to w jednym z autoryzowanych punktów medycznych. Termin badania możesz umówić telefonicznie. W wyznaczonym terminie należy zgłosić się na pobranie krwi i wypełnić odpowiednie dokumenty. 
  • Wykonać badanie w zaciszu domowym – aby wykonać test NIFTY pro w domu, należy skontaktować się z placówką medyczną, w celu umówienia terminu badania w domu. W ustalonym terminie pielęgniarka zgłosi się na wizytę domową, aby pobrać próbkę krwi. Pielęgniarka pomoże Ci wypełnić niezbędne dokumenty i skontroluje Twój stan zdrowia po pobraniu krwi.

Badanie NIFTY pro wizyta domowa – jak to wygląda?

Badania prenatalne Warszawa, wykonywane w domu są komfortowe i bezpieczne. W ustalonym wcześniej terminie pielęgniarka przyjeżdża pod wskazany adres na wizytę domową, aby pobrać próbkę krwi, która następnie wysyłana jest do laboratorium w Hongkongu. 

NIFTY ile się czeka na wynik? Po 10 dniach roboczych (od otrzymania próbki krwi przez laboratorium) wynik testu dostarczany jest online – sprawdzić można go po zalogowaniu się do Panelu Pacjenta.

Test NIFTY w domu

Dlaczego warto zrobić test NIFTY w Centrum Medycznym Milmedica?

Doświadczony ginekolog Ursus dba o zdrowie i dobro swoich pacjentek i ich nienarodzonego potomstwa.  Wykonanie badań prenatalnych w autoryzowanej placówce medycznej, która zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, jest bezpieczne. 

Badania prenatalne warto wykonać w celu wykluczenia nieprawidłowości. Chcesz kontrolować stan zdrowia Twojego dziecka? Zrób to z Milmedica już dziś.

Czytaj również: Test NIFTY pro w domu

MILMEDICA Centrum Medyczne

polecane artykuły

Czym się różni szpital od przychodni?
AKTUALNOŚCI
lek. Milena Osińska

Czym różni się szpital od przychodni?

MILMEDICA Centrum Medyczne Zastanawiasz się, jaka jest różnica pomiędzy szpitalem a przychodnią? Różnice pomiędzy tymi dwoma placówkami zostały opisane w ustawie o działalności leczniczej. Już

Kontynuuj czytanie
Jak wybrać lub zmienić przychodnię?
AKTUALNOŚCI
lek. Milena Osińska

Jak wybrać lub zmienić przychodnię?

MILMEDICA Centrum Medyczne Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zmienić swoją przychodnię podstawowej opieki zdrowotnej (POZ.)? Obecne przychodnia przestało spełniać Twoje oczekiwania, zmieniłeś miejsce zamieszkania

Kontynuuj czytanie
TEST NIFTY
GINEKOLOGIA
lek. Milena Osińska

Ile kosztuje test NIFTY?

MILMEDICA Centrum Medyczne Należy podkreślić, że w cenie testu NIFTY pro dostępne są m.in. analiza nieprawidłowości – aż 94 chorób oraz ubezpieczenie. W zależności od

Kontynuuj czytanie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

  1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
  2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
  3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top