MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Test NIFTY pro – gdzie zrobić?

NIFTY pro to bezpieczne i nieinwazyjne badanie prenatalne, które zrobić można w autoryzowanej placówce medycznej oraz w zaciszu domowym. Test NIFTY pro wykonać możesz na terenie całej Polski oraz w naszej placówce. Przychodnia Ursus to miejsce, które dba o zdrowie i dobro naszych pacjentów. 

Gdzie zrobić test NIFTY pro?

Aby wykonać test NIFTY pro, możesz wybrać jeden z dwóch wariantów:

  • Wykonać badanie w placówce medycznej – możesz zrobić to w jednym z autoryzowanych punktów medycznych. Termin badania możesz umówić telefonicznie. W wyznaczonym terminie należy zgłosić się na pobranie krwi i wypełnić odpowiednie dokumenty. 
  • Wykonać badanie w zaciszu domowym – aby wykonać test NIFTY pro w domu, należy skontaktować się z placówką medyczną, w celu umówienia terminu badania w domu. W ustalonym terminie pielęgniarka zgłosi się na wizytę domową, aby pobrać próbkę krwi. Pielęgniarka pomoże Ci wypełnić niezbędne dokumenty i skontroluje Twój stan zdrowia po pobraniu krwi.

Badanie NIFTY pro wizyta domowa – jak to wygląda?

Badania prenatalne Warszawa, wykonywane w domu są komfortowe i bezpieczne. W ustalonym wcześniej terminie pielęgniarka przyjeżdża pod wskazany adres na wizytę domową, aby pobrać próbkę krwi, która następnie wysyłana jest do laboratorium w Hongkongu. 

Po 10 dniach roboczych (od otrzymania próbki krwi przez laboratorium) wynik testu dostarczany jest online – sprawdzić można go po zalogowaniu się do Panelu Pacjenta.

Test NIFTY w domu

Dlaczego warto zrobić test NIFTY w Centrum Medycznym Milmedica?

Doświadczony ginekolog Ursus dba o zdrowie i dobro swoich pacjentek i ich nienarodzonego potomstwa.  Wykonanie badań prenatalnych w autoryzowanej placówce medycznej, która zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, jest bezpieczne. 

Badania prenatalne warto wykonać w celu wykluczenia nieprawidłowości. Chcesz kontrolować stan zdrowia Twojego dziecka? Zrób to z Milmedica już dziś.

Czytaj również: Test NIFTY pro teraz zrobisz w domu w całej Polsce

MILMEDICA Centrum Medyczne

polecane artykuły

TEST NIFTY
GINEKOLOGIA
lek. Milena Osińska

Ile kosztuje test NIFTY?

MILMEDICA Centrum Medyczne Należy podkreślić, że w cenie testu NIFTY pro dostępne są m.in. analiza nieprawidłowości – aż 94 chorób oraz ubezpieczenie. W zależności od

Kontynuuj czytanie
Test SANCO czy NIFTY?
GINEKOLOGIA
lek. Milena Osińska

Test SANCO czy NIFTY?

MILMEDICA Centrum Medyczne Zastanawiasz się, czym różni się test SANCO i test NIFTY? Oba te testy zaliczają się do grupy nieinwazyjnych badań prenatalnych. Polegają one

Kontynuuj czytanie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top