MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG jąder dziecka Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG jąderek dziecka W MILMEDICA

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Centrum Medyczne Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej. 

Małgorzata Słowik - ZnanyLekarz.pl
USG jąder dziecka Warszawa Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
Małgorzata Słowik - ZnanyLekarz.pl

USG jąder dziecka - gdzie zgłosić się na badanie?

Poszukujesz specjalisty, który wykonuje USG jąder dziecka? Centrum medyczne Ursus to miejsce w którym możesz  wykonać USG dziecięce w tym USG jąder dziecka u ekspertów. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Dlatego zajmujemy się leczeniem, diagnostyką i profilaktyką już od najmłodszych lat Twojego dziecka. 

USG jąderek - jak wygląda badanie?

Zastanawiasz się jak wygląda USG jąderek? Już na samym początku należy podkreślić, że badanie to jest nieinwazyjne i bezbolesne. To bezpieczne badanie, które nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu pacjenta. 

USG jąder u dziecka – jak wygląda? Specjalista wykonujący badanie, na głowicę aparatu ultrasonograficznego i skórę nakłada specjalny żel a następnie głowicę przykłada nad badany obszar. Lekarz wykonuje delikatne ruchy głowicą, które umożliwiają uwidocznienie się poszczególnych tkanek.

USG jąder dziecka Ursus - przygotowanie dziecka do USG jąder

USG jąder dziecka Ursus nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta do przeprowadzenia badania. Warto tutaj zauważyć, że badanie to może być wykonywane wielokrotnie w dowolnych odstępach czasu, gdyż nie wpływa ono na funkcjonowanie organizmu. 

USG jąder dziecka Ursus przebiega w przyjaznej atmosferze, która pozwala zniwelować stres dziecka. 

USG jąder dzieci Warszawa - kiedy wykonać badanie?

Zastanawiasz się kiedy wykonać USG jąder dzieci Warszawa? Objawy, które sygnalizują pewne nieprawidłowości w okolicy jąder u dziecka to najczęściej:

 • ból i opuchlizna,
 • zmiany, które wyczuwalne są w dotyku,
 • uraz jądra,
 • zaczerwienienie,
 • zasinienie,
 • nieprawidłowa pozycja jąder w worku mosznowym,
 • brak jąder w worku mosznowym,
 • guzki na jądrach dziecka. 

USG jąder dzieci Warszawa Ursus - najczęściej diagnozowane schorzenia

Na podstawie wyników badania jakim jest USG jąder dzieci Warszawa Ursus zdiagnozować można najczęściej schorzenia takie jak wodniak jądra, skręt jądra lub przyczepki, skręt najądrza, jądro wędrujące, przepuklinę mosznową czy zmiany urazowe. 

Badanie USG jąder dziecka warto wykonywać profilaktycznie oraz gdy niepokoją nas dolegliwości dziecka. Należy pamiętać, że szybka diagnostyka jest niezbędna do wdrożenia odpowiedniego leczenia.

USG jamy brzusznej u niemowląt - jakie narządy można sprawdzić?

Wykonując USG jamy brzusznej u niemowląt można ocenić stan, wielkość i budowę narządów wewnętrznych. USG jamy brzusznej u niemowląt pozwala ocenić m.in. wątrobę, pęcherzyk żółciowy, drogi żółciowe, trzustkę, śledzionę, nerki, nadnercza, aortę czy pęcherz moczowy. 

USG jamy brzusznej u niemowląt to ważne badanie profilaktyczne. Pozwala ono na sprawne postawienie diagnozy i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Inne najczęściej wykonywane badania USG u dzieci to m.in.:

USG jąderek u niemowląt - na czym polega badanie?

USG jąderek u niemowląt to badanie ultrasonograficzne, które wykonuje się w celu diagnostyki worka mosznowego, jąder i najądrzy.  Badanie USG jąderek u niemowląt w czasie rzeczywistym pokazuje specjaliście struktury i narządy wewnętrzne. 

Dzięki zastosowaniu badania ultrasonograficznego podczas diagnostyki, specjalista jest w stanie w krótkim czasie ocenić prawidłowość rozwoju narządów oraz wykluczyć schorzenia. 

USG jąder dziecka Ursus i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego MILMEDICA

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, Centrum medyczne Ursus zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby zadbać o zdrowie naszych pacjentów.

 • Pediatria – Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna – Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia – Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia – Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia – Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca –  Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia – Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka –Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne – Diagnostyka  umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • EKG – Badanie serca.
 • Pulmonologia dziecięca – Diagnostyka  chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista – Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli 
 • Gastrologia dziecięca – Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top