MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG nerek Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG nerek W MILMEDICA

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Centrum Medyczne Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej. 

MILMEDICA Centrum Medyczne
USG nerek w Warszawie
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

USG nerek - gdzie wykonać badanie?

USG nerek to badanie, które możesz wykonać w naszej klinice. Przychodnia Ursus zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają zdrowie i dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Nasi pacjenci czują się komfortowe i bezpieczne w naszym Centrum Medycznym Ursus. 

Przychodnia Ursus to miejsce, w którym możesz wykonać niezbędne USG dorośli. Kompleksowo zadbamy o zdrowie Twoje jak i całej Twojej rodziny.

USG nerek Ursus - jak wygląda USG nerek?

USG nerek Ursus to badanie bezbolesne i nieinwazyjne. Należy podkreślić, że nie wpływa ono na funkcjonowanie organizmu pacjenta. Przed rozpoczęciem USG nerek Ursus lekarz zwilża badany obszar ciała i głowicę aparatu ultrasonograficznego specjalnym żelem a następnie przykłada ją do ciała pacjenta. 

W trakcie badania, lekarz może poprosić pacjenta o zmianę pozycji lub wstrzymanie oddechu. Należy stosować się do zaleceń specjalisty. W czasie rzeczywistym, na ekranie monitora, lekarz może ocenić badane struktury wewnętrzne.

USG nerek prywatnie - jak przygotować się do badania USG nerek?

Należy wiedzieć, że pacjent musi przygotować się do badanie USG nerek prywatnie. Warto zapamiętać, aby:

 • na dzień przed wykonaniem USG nerek prywatnie zachować dietę lekkostrawną, aby wzdęcia nie wpłynęły na wynik badania,
 • nie spożywać pokarmów co najmniej na 6 godzin przed badaniem,
 • nie spożywać napojów gazowanych w dniu badania,
 • w dniu badania zadbać o nawodnienie organizmu.

USG nerek Warszawa - wskazania do wykonania badania

USG nerek warto wykonać wtedy, gdy zaobserwujemy u siebie niepokojące objawy. Do wykonania badania USG nerek Warszawa powinny skłonić nas niepokojące wyniki badań, nadciśnienie tętnicze, krwiomocz, częste bóle brzucha lub podbrzusza. Należy pamiętać, że badanie to wykonywane jest w celach profilaktycznych i diagnostycznych. Wczesne wykrycie choroby pozwala szybko wdrożyć trafne leczenie.

Najczęściej wykonywanie badania USG dla dorosłych:

USG nerki Warszawa Ursus - przeciwwskazania do badania

USG nerki to nieinwazyjne badanie, które nie sprawia pacjentowi bólu, ani dyskomfortu. Badanie to nie wpływa na funkcjonowanie organizmu pacjenta. Należy wiedzieć, że nie ma przeciwwskazań do wykonania tego badania. To bezpieczne badanie, które pozwala wykryć nieprawidłowości w budowie narządów wewnętrznych.

USG nerek cena - ile kosztuje badanie?

Aby dowiedzieć się jaka jest USG nerek cena, koniecznie sprawdź nasz cennik. W tabeli zawarty został szczegółowy cennik poszczególnych usług. Znajdziesz tam ceny nszych usług takich jak: USG nerek, USG tarczycy i innych badań USG dorośli. Korzystaj z usług profesjonalistów, którzy świadczą najwyższy standard usług.

USG nerek i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego MILMEDICA

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, Centrum medyczne Ursus zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby zadbać o zdrowie naszych pacjentów.

 • Pediatria – Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna – Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia – Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia – Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia – Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca –  Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia – Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka –Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne – Diagnostyka  umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • EKG – Badanie serca.
 • Pulmonologia dziecięca – Diagnostyka  chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista – Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli 
 • Gastrologia dziecięca – Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top