MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Przychodnia radiologiczna Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

PORADNIA RADIOLOGICZNA MILMEDICA​

Poradnia radiologiczna Warszawa Ursus oferuje szeroki zakres badań w zakresie diagnostyki obrazowej. Jedną ze składowych obrazowania medycznego jest badanie USG.

W poradni radiologicznej Warszawa Ursus wykonasz takie badania jak: USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG jąder, USG układu moczowego, USG węzłów chłonnych, USG piersi czy USG szyi.

Przychodnia radiologiczna Warszawa ursus - milmedica
  • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
  • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
  • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
  • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
  • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Przychodnia radiologiczna Warszawa Ursus – nowoczesny sprzęt kluczem do odpowiedniego leczenia

W przychodni radiologicznej Warszawa Ursus dbamy o to, by pacjenci byli przyjmowani zgodnie z najwyższymi standardami opieki medycznej. Nowoczesny aparat USG, który znajdziesz w przychodni Warszawa Ursus, jest podstawą prawidłowej diagnozy, co skutkuje zaleceniem odpowiedniego leczenia. Nasz ultrasonograf zapewnia również pacjentom komfort niezbędny podczas badania.

Poradnia radiologiczna Ursus – stawiamy na doświadczony personel

Centrum medyczne Ursus to miejsce, które tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy swoją wiedzą zdobywali zarówno podczas pracy w szpitalach i przychodniach, jak i podczas szkoleń czy spotkań naukowych. Dzięki temu nasi lekarze radiolodzy są na bieżąco z nowinkami w zakresie diagnostyki obrazowej, co gwarantuje, że Twoje badanie przebiegnie w sposób prawidłowy, a wyniki zostaną zinterpretowane we właściwy sposób.

Gabinet radiologiczny Warszawa Ursus – miejsce otwarte dla dzieci i dorosłych

W gabinecie radiologicznym Warszawa Ursus wykonujemy badania USG pacjentom w każdym wieku. Lekarze radiolodzy Warszawa Ursus sprawią, że wizyta w naszym gabinecie przebiegnie w komfortowy sposób zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Nasi specjaliści będą dla Ciebie wsparciem, a dodatkowo odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Zapisz się na wizytę – radiologia Ursus.

Poradnia radiologiczna Warszawa Ursus – miejsce, w którym to pacjent jest na pierwszym miejscu

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej opiece, ale również komforcie i bezpieczeństwie – zapraszamy do wizyty w poradni radiologicznej Warszawa Ursus. Lekarze radiolodzy Warszawa Ursus zadbają o atmosferę prywatności, uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta. Prawidłowa dokumentacja i ciągłość opieki, sprawią, że każda kolejna wizyta przebiegnie w sprawny sposób. 

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

  1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
  2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
  3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top