MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

dr hab. n. med. PIOTR BUDA

Jestem specjalistą reumatologii dziecięcej i pediatrii z wieloletnim doświadczeniem. W obszarze moich zainteresowań znajdują się m.in.: choroby autoimmunizacyjne i autozapalne oraz układowe zapalenia naczyń.

MILMEDICA Centrum Medyczne

Dr Hab. n. med. Piotr Buda

Jestem specjalistą reumatologii dziecięcej i pediatrii z wieloletnim doświadczeniem. Jako autor i współautor opublikowałem ponad 150 prac naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych. W 2023 roku uzyskałem tytuł profesora Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego, Klubu Pediatrii 35. Oddziału Warszawskiego PTP oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci. W obszarze moich zainteresowań znajdują się m.in.: choroby autoimmunizacyjne i autozapalne oraz układowe zapalenia naczyń.

Specjalizacja:

Specjalista reumatologii dziecięcej oraz pediatrii.

Wykształcenie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek lekarski. Specjalizacja z pediatrii w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Specjalizacja z reumatologii dziecięcej w Klinice i Poliklinice Reumatologii Wieku Rozwojowego Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Doktorat i habilitacja w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Doświadczenie:

Wieloletnie doświadczenie w pracy jako lekarz reumatolog dziecięcy oraz lekarz pediatra zdobyte w pracy w szpitalach klinicznych oraz na stażach w kraju i zagranicą.

Pracował m.in. w:

Znajomość języków:

Sprawdź: Reumatolog dziecięcy Ursus – Centrum Medyczne Milmedica

Piotr Buda reumatolog dziecięcy

MILMEDICA Centrum Medyczne

dr hab. n. med. PIOTR BUDA - artykuły

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

  1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
  2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
  3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top