MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Przychodnia kardiologiczna Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia kardiologiczna MILMEDICA​

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Przychodnia Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej.

Przychodnia kardiologiczna Warszawa Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia kardiologiczna Ursus – indywidualne podejście do pacjenta

Poradnia kardiologiczna Ursus zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą jak ważne, jest indywidualne podejście oraz komfort pacjenta. Poradnia kardiologiczna zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu krążenia u dzieci i dorosłych. 

Miejsce, jakim jest poradnia kardiologiczna Ursus, jest przyjazne dla naszych pacjentów, a zatrudnieni specjaliści dokładają wszelkich starań, aby pomóc swoim pacjentom.

Przychodnia kardiologii dla dzieci Ursus – doświadczeni specjaliści

Poradnia kardiologii dla dzieci Ursus zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Kardiolog dziecięcy Ursus to specjalista, który wykonuje niezbędne badania, aby postawić trafną diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie. 

Poradnia kardiologii dla dzieci Ursus zajmuje się leczeniem wad wrodzonych i nabytych u dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Poradnia kardiologiczna Warszawa – komfort pacjenta jest dla nas ważny

Poradnia kardiologiczna Warszawa to miejsce, w którym pacjent może czuć się dobrze i komfortowo. Wiemy, z jakim trudem muszą borykać się nasi pacjenci każdego dnia, dlatego poradnia kardiologiczna to miejsce, w którym otaczamy pacjentów empatią i zrozumieniem. Poradnia kardiologiczna Warszawa zapewnia swoim pacjentom przyjazne i komfortowe warunki.

Przychodnia kardiologiczna Warszawa – kiedy udać się do specjalisty?

Przychodnia kardiologiczna  to miejsce, do którego należy udać się wtedy, gdy zaobserwujemy niepokojące objawy u siebie lub u dziecka. Kardiolog Ursus powinien zbadać dziecko, gdy zaobserwujemy:

 • częste omdlenia, 
 • uczucie przyspieszonej pracy serca, 
 • zawroty głowy,
 • ból w klatce piersiowej, 
 • przyspieszony oddech,
 • i inne. 

Przychodnia kardiologii dla dzieci i dorosłych Ursus – dbamy o rozwój naszych kompetencji

Przychodnia Ursus to miejsce, które zatrudnia specjalistów, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. Przychodnia kardiologii dla dzieci i dorosłych Ursus stale podnosi poziom świadczonych usług. 

Zatrudnieni specjaliści stale rozwijają i podnoszą swoje kompetencje dzięki uczestniczeniu w szkoleniach. Co więcej, przychodnia kardiologii dla dorosłych i dzieci Ursus wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości.

Gabinet kardiologiczny Warszawa Ursus – przychodnia dla dorosłych i dzieci

Gabinet kardiologiczny Warszawa Ursus to miejsce dorosłych jak i dla dzieci. Kardiolog Ursus podczas pierwszej wizyty przeprowadza wywiad lekarski, wykonuje podstawowe badania i zleca wykonanie badań diagnostycznych w celu postawienia trafnej diagnozy. Kardiologia Ursus to szeroki zakres usług. Kardiolog może  wykonać badania takie jak EKG czy echo serca.

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top