MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Medycyna Rodzinna Warszawa Ursus

 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

MILMEDICA Centrum Medyczne

medycyna rodzinna w milmedica

Lekarz rodzinny to specjalista obejmujący opieką zdrowotną całe rodziny. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem Pacjentów w każdym wieku, zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Będąc pod opieką lekarza rodzinnego w MILMEDICA możesz spodziewać się kompleksowej opieki dla siebie i swoich bliskich. Specjalista ten wyróżnia się wszechstronnością, koordynuje leczenie i zaleca profilaktykę, a wszystko to biorąc pod uwagę również kontekst środowiskowy Pacjentów.

 

Lekarz rodzinny Ursus bada pacjenta

Lekarz rodzinny Ursus - Centrum Medyczne Milmedica

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus jest inicjatywą, która powstała w wyniku głębokiej potrzeby zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Ideą naszego projektu jest dbanie o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Zauważyliśmy istniejące luki i niedoskonałości w systemie ochrony zdrowia, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce oparte na wartościach, które nie tylko są nam bliskie, ale również pozwolą znacząco podnieść standard opieki medycznej.

Medycyna rodzinna Ursus - skorzystaj z naszych usług

Poszukujesz lekarza dla całej swojej rodziny? Chcesz, aby Twój lekarz prowadzący leczył również Twoje dzieci? Teraz to możliwe! Wybierz lekarz rodzinny Ursus i ciesz się dobrym samopoczuciem swojej rodziny. Lekarz rodzinny Warszawa Ursus to specjalista, który doskonale zadba o zdrowie Twoich dzieci oraz dorosłych członków Twojej rodziny. 

Medycyna rodzinna Ursus to kompleksowa opieka dla Twojej rodziny. Wybierz nasze Centrum Medyczne i zadbaj o zdrowie swoich bliskich dzięki wizytom u lekarz rodzinny Ursus.

MILMEDICA Centrum Medyczne

Cennik – medycyna rodzinna

Nazwa usługi Cena Specjalizacja Lekarz
Konsultacja lekarza rodzinnego
200,00
Medycyna rodzinna
lek. Kinga Krasuska, lek. Adrian Kruczek, lek. Milena Osińska
Konsultacja lekarza rodzinnego (weekend i święta)
250,00
Medycyna rodzinna
lek. Kinga Krasuska, lek. Adrian Kruczek, lek. Milena Osińska
Konsultacja lekarza rodzinnego + usunięcie kleszcza
250,00
Medycyna rodzinna
lek. Kinga Krasuska, lek. Adrian Kruczek, lek. Milena Osińska
Konsultacja lekarza rodzinnego (weekend i święta) + usunięcie kleszcza
300,00
Medycyna rodzinna
lek. Kinga Krasuska, lek. Adrian Kruczek, lek. Milena Osińska

MILMEDICA Centrum Medyczne

Cennik – badania DIAGNOSTYCZNE

Nazwa usługi Cena Badanie Pielęgniarka
Badanie CRP
50,00
Badania diagnostyczne
Bożena Jeromin, Klaudia Karnasiewicz-Cholewińska
STREP A test (szybki test)
40,00
Badania diagnostyczne
Bożena Jeromin, Klaudia Karnasiewicz-Cholewińska
Test COMBO (grypa typu A i B, COVID-19, RSV)
40,00
Badania diagnostyczne
Bożena Jeromin, Klaudia Karnasiewicz-Cholewińska

Lekarz rodzinny Ursus - czym się zajmuje?

Zastanawiasz się czym dokładnie zajmuje się lekarz rodzinny Warszawa Ursus? Medycyna rodzinna Ursus pozwala kompleksowo dbać o zdrowie całych rodzin. Dobre samopoczucie oraz zdrowie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Lekarz rodzinny Ursus zajmuje się między innymi: 

 • edukacją z zakresu zdrowego trybu życia, planowania rodziny i prawidłowego rozwoju dziecka,
 • przeprowadzaniem bilansu zdrowia dziecka,
 • kwalifikacją do obowiązkowych i zalecanych  szczepień ochronnych,
 • przeprowadzaniem badań profilaktycznych,
 • kierowaniem na podstawowe badania,
 • interpretacją wyników badań,
 • kierowaniem pacjentów  do lekarzy specjalistów,
 • kontrolą przebiegu chorób przewlekłych,
 • wydawaniem zaświadczeń o stanie zdrowia pacjenta,
 • wystawianiem skierowań na badania, na rehabilitację, do specjalistów, do sanatorium czy zaopatrzenie medyczne do domu chorego.

Lekarz rodzinny Warszawa Ursus - kiedy się do niego zgłosić?

Jeżeli zauważysz niepokojące objawy u siebie, swojego dziecka lub bliskiej Ci osoby koniecznie zgłoś się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu. Do specjalisty jakim jest lekarz rodzinny Ursus prywatnie powinieneś się zgłosić w momencie wystąpienia niepokojących objawów takich jak: wysoka temperatura, mokry lub suchy kaszel, utrata głosu, ból gardła, ból mięśni, duszności, alergie, ból ucha, mrowienie w okolicy serca czy nagłe zmiany ciśnienia krwi. 

Lekarz rodzinny Warszawa Ursus prywatnie podczas wizyty przeprowadza wywiad lekarski oraz niezbędne badania.

Lekarz rodzinny Ursus prywatnie - jak wygląda wizyta?

Prywatny lekarz rodzinny Warszawa Ursus przeprowadza wizytę w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Medycyna rodzinna Ursus na pierwszym miejscu stawia zdrowie, komfort i dobre samopoczucie pacjenta. Podczas wizyty lekarz rodzinny Warszawa Ursus prywatnie przeprowadza wywiad lekarski, który ma na celu zebranie niezbędnych informacji o stanie zdrowia pacjenta. 

Lekarz rodzinny Ursus przeprowadza niezbędne do postawienia diagnozy badania. Lekarz rodzinny Ursus prywatnie może zlecić również wykonanie dodatkowych badań. Prywatny lekarz rodzinny Warszawa Ursus dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pacjentów.

Lekarz rodzinny Warszawa Ursus prywatnie - zadbaj o zdrowie całej swojej rodziny już dziś

Czy wiesz, że prywatny lekarz rodzinny Warszawa Ursus kompleksowo zadba o zdrowie całej Twojej rodziny? To specjalista, który zajmuje się profilaktyką, diagnozą  i leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych. 

Lekarz rodzinny Warszawa Ursus to specjalista, który posiada wszechstronną wiedzę i kompetencję, aby opiekować się zdrowiem i samopoczuciem całej rodziny. Lekarz rodzinny Ursus prywatnie podejmuje się leczenia samodzielnie lub kieruje swoich pacjentów do specjalistów jeżeli zachodzi taka konieczność.

Prywatny lekarz rodzinny Warszawa Ursus - co nas wyróżnia?

Poszukujesz lekarza, który kompleksowo zajmie się leczeniem całej Twojej rodziny? Chcesz, aby Twoi bliscy byli pod opieką specjalisty? Prywatny lekarz rodzinny Warszawa Ursus to doskonały wybór właśnie dla Ciebie. Nasze Centrum Medyczne charakteryzuje profesjonalizm, wysoki standard świadczonych usług, przyjazna atmosfera, zaangażowanie w leczenie naszych pacjentów oraz wsparcie w procesie leczenia.

Medycyna rodzinna Ursus i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego Milmedica

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, którą gwarantuje doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. 

 • Pediatria - Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Ginekologia - Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia - Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia - Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca - Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia - Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka - Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne - Diagnostyka umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • Pulmonologia dziecięca - Diagnostyka chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista - Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli.
 • Gastrolog dziecięcy - Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
 • Rehabilitacja pulmonologiczna dziecięca - Rehabilitacja dla dzieci chorych na astmę wczesnodziecięcą, infekcję RSV czy zapalenie oskrzeli.
 • Psychiatria - Psychiatra zajmuje się diagnostyką i terapią chorób psychicznych, leczeniem uzależnień i problemów natury psychiatrycznej.
 • Nefrologia - Nefrolog zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób związanych z nerkami i układem moczowym.
 • Kardiologia - Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i wad wrodzonych serca oraz schorzeń, które są związane są z funkcjonowaniem układu krążenia.
 • Reumatologia dziecięca - Reumatologia dziecięca pozwala na wykrycie chorób reumatycznych w obrębie kości i stawów oraz schorzeń tkanki łącznej u dzieci do ukończenia 18 roku życia.
 • Reumatologia - Reumatolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób reumatycznych stawów.
 • Alergolog dziecięcy - Alergolog dziecięcy zajmuje się diagnozą oraz leczeniem chorób alergologicznych. Przeprowadza badania fizykalne, testy alergologiczne.
 • EKG - to metoda diagnostyczna, która przez umieszczenie elektrod na ciele pacjenta pozwala na szybkie wykrycie problemów z sercem.
 • Neurologia - Neurologia zajmuje się leczeniem chorób ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego.

Jaki lekarz specjalizuje się w medycynie rodzinnej?

Specjalistami, którzy w MILMEDICA zajmują się medycyną rodzinną, są:

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

artykuły z zakresu medycyny rodzinnej

Jak pomóc dziecku w przypadku kataru?
PEDIATRIA
dr n. med. Edyta Sienkiewicz

Jak pomóc dziecku w przypadku kataru?

Katar, czyli nieżyt nosa, jest powszechnie występującym zjawiskiem wśród dzieci, szczególnie w okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym. Może on występować z częstotliwością do 10. razy w

Kontynuuj czytanie
Na co najczęściej chorują dzieci?
MEDYCYNA RODZINNA
lek. Milena Osińska

Na co najczęściej chorują dzieci?

Choroby wieku dziecięcego spędzają sen z powiek wielu rodzicom. Nawracające infekcje dróg oddechowych, nieustanny katar czy kaszel są nieodzowną częścią życia każdego dziecka. W jakim

Kontynuuj czytanie
celiakia objawy
DIETETYKA
lek. Kinga Krasuska

Celiakia – czym jest, jak się objawia?

Celiakia to przewlekła, autoimmunologiczna choroba. Celiakia występuje u osób predysponowanych genetycznie, u których spożywanie produktów zawierających gluten prowadzi do uszkodzenia jelita cienkiego. W przebiegu choroby

Kontynuuj czytanie

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top