MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Gastrolog dziecięcy Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Gastrologia dziecięca w MILMEDICA

MILMEDICA Centrum Medyczne jest inicjatywą, która powstała w wyniku głębokiej Internista Warszawpotrzeby zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Ideą naszego projektu jest dbanie o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Zauważyliśmy istniejące luki i niedoskonałości w systemie ochrony zdrowia, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce oparte na wartościach, które nie tylko są nam bliskie, ale również pozwolą znacząco podnieść standard opieki medycznej.

Gastrologia Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Gastrolog Ursus - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Centrum medyczne Ursus zatrudnia doświadczonych specjalistów, dla których zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów jest najważniejsze. Gastrolog Ursus to specjalista, który kompleksowo zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego. 

Gastrolog dziecięcy Warszawa to profesjonalista, który dba o przyjazną atmosferę podczas wizyt pacjentów. MILMEDICA to Centrum Medyczne, które dba o zdrowie całej rodziny!

Gastrolog dziecięcy Warszawa - kiedy udać się na wizytę?

Gastrolog dziecięcy Ursus powinien zbadać dziecko w sytuacji, gdy u dziecka występują niepokojące nas objawy. Objawy te mogą sugerować chorobę przewodu pokarmowego, choroby wątroby czy zaburzenia żywienia. 

Gastrolog dziecięcy Warszawa skontroluje niepokojące objawy i zleci przeprowadzenie dodatkowych badań jeżeli będzie to konieczne. To specjalista, który zajmuje się diagnozą oraz wdrożeniem odpowiedniego leczenia.

Gastrolog dla dzieci Warszawa - na jakie objawy szczególnie zwrócić uwagę?

Gastrolog dla dzieci Warszawa powinien zobaczyć dziecko szczególnie wtedy, gdy występują objawy takie jak:

 • nawracający ból brzucha,
 • skurcze jelit, 
 • wzdęcia, 
 • biegunki, 
 • zaparcia, 
 • wygląd stolca, który budzi niepokój,
 • przybieranie na wadze, 
 • nienaturalnie powiększony obwód brzucha. 

Gastrologia dziecięca Warszawa Ursus - jak wygląda wizyta?

Gastrologia dziecięca Warszawa Ursus to specjalizacja, która zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem oraz leczeniem chorób układu pokarmowego. Wizyta u specjalisty, jakim jest gastrolog dziecięcy rozpoczyna się od przeprowadzenia wywiadu lekarskiego. Lekarz gromadzi niezbędne informację o wieku dziecka, przyjmowanych lekach, nawykach żywieniowych, objawach i innych. 

W trakcie pierwszej wizyty lekarz może przeprowadzić podstawowe badania lub zlecić wykonanie specjalistycznych badań. 

Gastrologia Warszawa Ursus - jakie choroby leczy gastrolog?

Gastrologia Warszawa Ursus to specjalizacja, w której lekarz zajmuje się diagnostyką oraz wdrożeniem odpowiedniego leczenia. Najczęściej lekarz ten leczy biegunki, zaparcia, alergie, nietolerancje pokarmowe, niedokrwistością, niedożywieniem czy refluksem żołądkowo-przełykowym. 

Specjalista, który specjalizuje się w dziedzinie medycyny jaką jest gastrologia dziecięca Warszawa Ursus diagnozuje również zespół jelita drażliwego, który powoduje wzdęcia i niestrawność, chorobę wrzodową czy celiakię. 

Konsultacje gastrologiczne Warszawa - znajdź swojego lekarza już dziś

Konsultacje gastrologiczne Warszawa odbywają się w naszym Centrum Medycznym Ursus. Na konsultacje gastrologiczne Warszawa należy zgłosić się z dzieckiem w wyniku zaobserwowania niepokojących objawów. 

W naszej placówce na pierwszy miejscu stawiamy dobro pacjenta. Gastrolog dziecięcy Warszawa to specjalista, który kompleksowo zadba o zdrowie Twojej rodziny. 

Lekarz gastrolog Ursus prywatnie i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego MILMEDICA

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, którą gwarantuje doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Centrum Medyczne doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby zadbać o zdrowie naszych pacjentów.

 • Pediatria – Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna – Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia – Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia – Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia – Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca –  Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia – Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka –Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne – Diagnostyka  umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • Pulmonologia dziecięca – Diagnostyka  chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista – Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli 
 • Reumatologia dziecięca – Diagnostyka chorób reumatycznych w obrębie kości i stawów oraz schorzeń tkanki łącznej.
 • Rehabilitacja pulmonologiczna dziecięca  – Rehabilitacja dla dzieci chorych na astmę wczesnodziecięcą, infekcję RSV czy zapalenie oskrzeli.

Jaki lekarz zajmuje się gastrologią dziecięcą?

Specjalistami, którzy w MILMEDICA zajmują się gastrologią dziecięcą, są:

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

artykuły blogowe z zakresu gastrologii dziecięcej

celiakia objawy
DIETETYKA
lek. Kinga Krasuska

Celiakia – czym jest, jak się objawia?

Celiakia to przewlekła, autoimmunologiczna choroba. Celiakia występuje u osób predysponowanych genetycznie, u których spożywanie produktów zawierających gluten prowadzi do uszkodzenia jelita cienkiego. W przebiegu choroby

Kontynuuj czytanie
Scroll to Top