MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG dorośli Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG dla dorosłych W MILMEDICA

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Centrum Medyczne Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej. 

USG dorośli Warszawa
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

USG dorośli - gdzie wykonać badanie?

Szukasz miejsca, w którym można wykonać badanie USG dorośli? Nasze Centrum Medyczne Ursus to miejsce, w którym znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów. Zatrudniona kadra lekarska to eksperci w swoim fachu, dla których dobro i zdrowie pacjentów jest najważniejsze. 

Przychodnia Ursus kompleksowo zadba o zdrowie całej Twojej rodziny!

USG Ursus - jak przygotować się do badania USG?

Na badanie USG Ursus nie trzeba specjalnie się przygotowywać. Tego dnia warto jest ubrać się w komfortowe ubrania, adekwatne do pogody. Dodatkowo, osoby, które wykonywane będą miały badanie takie jak USG jamy brzusznej lub układu moczowego powinny nie oddawać moczu przed badaniem, wypić dużą ilość wody i pozostawać na czczo. Już na samym początku należy podkreślić, że badanie to jest bezbolesne, bezpieczne i nieinwazyjne. USG Ursus nie wpływa na funkcjonowanie organizmu.

USG dla dorosłych - na czym polega badanie?

USG dla dorosłych to badanie ultrasonograficzne. USG dla dorosłych pozwala w czasie rzeczywistym kontrolować specjaliście funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Podczas badania, lekarz na ciało pacjenta w badanym obszarze oraz głowicę aparatu ultrasonograficznego nakłada specjalny żel. Następnie specjalista delikatnie przykłada głowicę do ciała pacjenta i delikatnie przesuwa ją po skórze.

Nasi specjaliści wykonują również badanie USG dziecięce, badanie to jest całkowicie bezbolesne i nie sprawia dyskomfortu Twojemu dziecku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

USG dorosłych - rodzaje badania

USG Warszawa prywatnie - wskazania do badania

Badanie USG Warszawa prywatnie to badanie nieinwazyjne, które nie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Badanie USG Warszawa prywatnie wykonać można w momencie, gdy zaobserwujemy u siebie niepokojące objawy. Badanie to wykonuje się również profilaktycznie. 

Wykonywanie USG dorosłych profilaktycznie pomaga wykryć choroby we wczesnym stadium rozwoju. Dzięki trafnej diagnozie, lekarz wdrożyć może odpowiednie leczenie. 

Badania USG dorosłych Warszawa Ursus - dlaczego warto je wykonać?

Badania USG dorosłych Warszawa Ursus pozwalają postawić szybką i trafną diagnozę. Należy pamiętać, że wykrycie choroby w jej wczesnym stadium pozwala wdrożyć odpowiednie i skuteczne leczenie. 

Badania USG dorosłych to doskonała forma profilaktyki. USG Warszawa pozwala wykluczyć występowanie nieprawidłowości w organizmie.

USG w Warszawie - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Szukasz dobrego specjalisty USG w Warszawie? Po wpisaniu frazy USG Warszawa w wyszukiwarce pojawiło się wiele wyświetleń? W naszym Centrum Medycznym Ursus zapewniamy najlepszą opiekę naszym pacjentom. Nasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo w rękach doświadczonych specjalistów.

USG dorośli Ursus i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego MILMEDICA

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, Centrum medyczne Ursus zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby zadbać o zdrowie naszych pacjentów.

 • Pediatria – Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna – Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia – Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia – Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia – Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca –  Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia – Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka –Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne – Diagnostyka  umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • EKG – Badanie serca.
 • Pulmonologia dziecięca – Diagnostyka  chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista – Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli 
 • Gastrologia dziecięca – Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
 • Reumatologia dziecięca – Diagnostyka chorób reumatycznych w obrębie kości i stawów oraz schorzeń tkanki łącznej.
 • Rehabilitacja pulmonologiczna dziecięca  – Rehabilitacja dla dzieci chorych na astmę wczesnodziecięcą, infekcję RSV czy zapalenie oskrzeli.

Jaki lekarz wykonuje badania USG dorosłym?

Specjalistami, którzy w MILMEDICA zajmują się badaniami USG dorosłych, są:

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

artykuły blogowe z zakresu radiologii

Scroll to Top