MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Przychodnia reumatologiczna dla dzieci Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

PORADNIA reumatologii dziecięcej MILMEDICA​

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Centrum Medyczne Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej. 

Przychodnia reumatologii dziecięcej Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia reumatologii dla dzieci Ursus - czym się zajmuje?

Poradnia reumatologii dla dzieci Ursus zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób reumatycznych u dzieci do 18 roku życia. Reumatologia dziecięca Ursus, to specjalizacja zajmująca się profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem chorób reumatycznych w obrębie układu ruchu, które nie są związane z wadami wrodzonymi, kontuzją, urazem lub przeciążeniem. 

Poradnia reumatologii dla dzieci Ursus to miejsce, w którym Twoje dziecko otrzyma fachową pomoc i świetną opiekę medyczną. Jeżeli szukasz poradni jaką jest poradnia reumatologii dla dzieci Ursus to nasze Centrum Medyczne Ursus jest doskonałym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Poradnia reumatologiczna dziecięca - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Centrum Medyczne Ursus zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, dla których zdrowie i dobro pacjentów są najważniejsze. W naszej przychodni pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie. Poradnia reumatologiczna dziecięca to miejsce, w którym świetni specjaliści kompleksowo zajmą się zdrowiem Twojego dziecka. 

W naszej przychodni znajdziesz specjalistów, którzy specjalizują się w dziedzinach medycyny takich jak reumatologia dziecięca oraz reumatologia dla dorosłych. Nie musisz się martwić, że Twoje dziecko po ukończeniu pełnoletności będzie musiało zmienić klinikę.

Przychodnia reumatologiczna dla dzieci Warszawa - kiedy udać się z dzieckiem na wizytę?

Przychodnia reumatologiczna dla dzieci Warszawa to miejsce, do którego warto jest udać się z dzieckiem, wtedy gdy występujące u dziecka objawy niepokoją nas. Specjalista pracujący w miejscu jakim jest poradnia reumatologiczna Warszawa powinien zobaczyć dziecko, gdy zaobserwujemy:

 • bóle mięśni, 
 • bóle stawów, 
 • bóle kości, 
 • obrzęk stawów, 
 • opuchliznę, 
 • wysypkę skórną, 
 • stan podgorączkowy, 
 • trudności z poruszaniem się, 
 • zniekształcenie stawów.

Oddział reumatologii dziecięcej - jakie choroby leczy reumatolog?

Oddział reumatologii dziecięcej zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy leczą m.in. choroby takie jak młodzieńcze idiopatyczne zapalenia stawów, gorączkę reumatyczną, rumień guzowaty, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenia stawów, młodzieńczy toczeń układowy czy reumatoidalne zapalenie stawów. 

Oddział reumatologii dziecięcej odpowiada za profilaktykę, diagnozę oraz leczenie schorzeń reumatycznych u dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Gabinet reumatologii dla dzieci - jak wygląda wizyta?

Gabinet reumatologii dla dzieci najczęściej odwiedzają osoby, które podejrzewają u swojego dziecka choroby reumatyczne. Podczas pierwszej wizyty, specjalista przeprowadza wywiad lekarski, który pozwala mu zebrać niezbędne informację. Następnie lekarz przeprowadza badanie podmiotowe. 

Reumatolog dziecięcy prywatnie może zlecić dodatkowe badania i konsultację, aby postawić pełną diagnozę. Lekarz może zlecić przeprowadzenie badań laboratoryjnych (tj. OB, morfologia czy badanie ogólne moczu) oraz badań czynnościowych układu ruchu. Reumatolog może zlecić również wykonanie badań obrazowych takich jak USG czy rezonans magnetyczny.

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top