MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

dr n. med. AGNIESZKA STRZELAK

W pracy z dzieckiem na pierwszym miejscu stawiam zawsze dobro pacjenta, podchodzę do zgłaszanego problemu całościowo. Ważnym aspektem jest dla mnie dobra komunikacja zarówno z dzieckiem, jak i rodzicami.

MILMEDICA Centrum Medyczne

Dr n. med. agnieszka strzelak

Jestem specjalistką chorób płuc dzieci i pediatrii z wieloletnim doświadczeniem. W pracy z dzieckiem na pierwszym miejscu stawiam zawsze dobro pacjenta, podchodzę do zgłaszanego problemu całościowo. Ważnym aspektem jest dla mnie dobra komunikacja zarówno z dzieckiem, jak i rodzicami. Chętnie rozmawiam, uwzględniam indywidualne preferencje pacjenta. Swoje decyzje diagnostyczne i terapeutyczne opieram na aktualnych wytycznych polskich i międzynarodowych. Na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób pulmonologicznych, alergologicznych oraz infekcyjnych u dzieci. Wykonuję USG płuc u dzieci z ostrymi i przewlekłymi chorobami układu oddechowego.

Jestem autorem i współautorem oryginalnych prac naukowych, prac poglądowych, prac kazuistycznych oraz rozdziałów w podręcznikach dotyczących chorób płuc dzieci. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pulmonologii Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, European Respiratory Society i Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Specjalizacja:

Specjalistka chorób płuc dzieci oraz pediatrii.

Wykształcenie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek lekarski. Specjalizacje z chorób płuc dzieci oraz pediatrii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doktorat na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Doświadczenie:

Wieloletnie doświadczenie w pracy jako lekarz pulmonolog dziecięcy oraz lekarz pediatra zdobyte w pracy w szpitalu oraz na na stażach w Wielkiej Brytanii i w Niemczech.

Pracowała m.in. w:

Znajomość języków:

Sprawdź: Pulmonolog dziecięcy Ursus – Centrum Medyczne Milmedica

Agnieszka Strzelak pulmonolog dziecięcy

MILMEDICA Centrum Medyczne

dr n. med. AGNIESZKA STRZELAK - artykuły

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

  1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
  2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
  3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top