MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Przychodnia medycyny rodzinnej Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

PORADNIA MEDYCYNY RODZINNEJ MILMEDICA​

Przychodnia medycyny rodzinnej Warszawa Ursus oferuje szeroki zakres usług. W naszej przychodni oprócz podstawowej opieki zdrowotnej, możesz skorzystać z badań diagnostycznych czy umówić się na specjalistyczną konsultację. Każdy lekarz rodzinny Warszawa Ursus zajmuje się chwilowymi dolegliwościami, jak i przewlekłymi chorobami. Nie zapominamy również o profilaktyce i edukacji zdrowotnej.

W poradni medycyny rodzinnej MILMEDICA opiekujemy się zdrowiem każdego pacjenta, niezależnie od jego płci czy wieku. Dla lekarzy rodzinnych MILMEDICA ważne jest, by każdy pacjent czuł się naszej poradni dobrze i komfortowo.

 

Przychodnia medycyny rodzinnej Ursus
  • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
  • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
  • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
  • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
  • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Ursus – stawiamy na doświadczenie​

Zespół lekarzy i pielęgniarek poradni medycyny rodzinnej Warszawa Ursus zdobywał swoje doświadczenie w wielu przychodniach i szpitalach w Polsce oraz zagranicą. Dzięki temu możemy teraz w profesjonalny sposób dbać o zdrowie mieszkańców Ursusa i okolic.

Gabinet medycyny rodzinnej Warszawa Ursus a nowoczesny sprzęt​

W gabinecie medycyny rodzinnej Warszawa Ursus, we współpracy z innymi specjalistami, stosujemy nowinki technologiczne, żeby zadbać o Twoje zdrowie. Centrum medyczne Ursus dysponuję nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, dzięki temu możemy wspomóc leczenie i stale monitorować zdrowie naszego każdego pacjenta.

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Ursus

W przychodni medycyny rodzinne Ursus wiemy, że każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Nasi lekarze rodzinni Ursus w pierwszej kolejności chcą poznać historię choroby pacjenta oraz jego potrzeby. W przychodnie medycyny rodzinnej Ursus zawsze słuchamy pacjenta, ponieważ chcemy, by proces leczenia był dostosowany do jego potrzeb.

Holistyczne podejście w przychodni medycyny rodzinnej Ursus​

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci kompleksową opiekę medyczną z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, zapraszamy do skorzystania z usług poradni medycyny rodzinnej Warszawa Ursus. Nasi specjaliści zadbają, żebyś czuł się u nas komfortowo oraz zastosują indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb leczenie. Medycyna rodzinna Ursus jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

  1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
  2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
  3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top