MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

PEDIATRA WARSZAWA URSUS​

Kompleksowa opieka zdrowotna dla dzieci od narodzin do 18. roku życia, bez stresu i kolejek. Zadbamy o zdrowie Twojego dziecka w miłej i przyjaznej atmosferze.

 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

MILMEDICA Centrum Medyczne

pediatria w milmedica

W MILMEDICA Pacjenci począwszy od narodzin aż do 18. roku życia otrzymają kompleksową opiekę zdrowotną. Oferujemy profilaktykę, diagnostykę i leczenie. W jednym miejscu, bez stresu i kolejek, w miłej i przyjaznej atmosferze zatroszczymy się o Twoje dziecko.

Wizyta u pediatry służy nie tylko leczeniu, ale także profilaktyce i monitorowaniu stanu zdrowia dziecka. Na konsultację pediatryczną zgłoś się nie tylko wtedy, gdy pojawią się niepokojące objawy, ale również w celu przeprowadzenia okresowych bilansów zdrowia.

Kiedy umówić się na wizytę do pediatry?

 

Pediatria Ursus - Centrum Medyczne Milmedica

MILMEDICA Centrum Medyczne jest inicjatywą, która powstała w wyniku głębokiej potrzeby zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Ideą naszego projektu jest dbanie o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Zauważyliśmy istniejące luki i niedoskonałości w systemie ochrony zdrowia, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce oparte na wartościach, które nie tylko są nam bliskie, ale również pozwolą znacząco podnieść standard opieki medycznej.

Centrum pediatryczne Warszawa Ursus - Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Centrum medyczne Ursus to miejsce w którym kompleksowo zajmiemy się zdrowiem Twojego dziecka. Dobre samopoczucie naszego młodego pacjenta oraz Twój wewnętrzny spokój o jego zdrowie to dla nas priorytet. Nasz lekarz dziecięcy Warszawa Ursus zadba o profilaktykę, diagnostykę i leczenie Twojego dziecka do 18 roku życia. 

Pamiętaj, że podczas wizyt, pediatra Warszawa Ursus będzie dokładnie monitorował stan zdrowia Twojego dziecka. Regularne kontrole oraz przeprowadzanie badań okresowych są niezwykle ważne. Konsultacja pediatryczna Warszawa odbywa się w przyjaznej atmosferze, a badanie lekarskie nie stresuje dziecka. 

MILMEDICA Centrum Medyczne

Cennik – pediatria

Nazwa usługi Cena Specjalizacja Lekarz
Konsultacja pediatryczna
200,00
Pediatria
dr n. med. Edyta Sienkiewicz, lek. Monika Nikończyk, lek. Justyna Grabowska-Mysiorska
Konsultacja pediatryczna (weekend i święta)
250,00
Pediatria
dr n. med. Edyta Sienkiewicz, lek. Monika Nikończyk, lek. Justyna Grabowska-Mysiorska
Konsultacja pediatryczna + usunięcie kleszcza
250,00
Pediatria
dr n. med. Edyta Sienkiewicz, lek. Monika Nikończyk, lek. Justyna Grabowska-Mysiorska
Konsultacja pediatryczna (weekend i święta) + usunięcie kleszcza
300,00
Pediatria
dr n. med. Edyta Sienkiewicz, lek. Monika Nikończyk, lek. Justyna Grabowska-Mysiorska

MILMEDICA Centrum Medyczne

Cennik – badania DIAGNOSTYCZNE

Nazwa usługi Cena Badanie Pielęgniarka
Badanie CRP
50,00
Badania diagnostyczne
Bożena Jeromin, Klaudia Karnasiewicz-Cholewińska
STREP A test (szybki test)
40,00
Badania diagnostyczne
Bożena Jeromin, Klaudia Karnasiewicz-Cholewińska
Test COMBO (grypa typu A i B, COVID-19, RSV)
40,00
Badania diagnostyczne
Bożena Jeromin, Klaudia Karnasiewicz-Cholewińska

Lekarz od dzieci Ursus - sprawdź, kiedy warto się do niego wybrać

Zastanawiasz się, kiedy wybrać się z dzieckiem do lekarza? Pediatra Ursus prywatnie powinien zbadać Twoje dziecko i ocenić jego stan zdrowia, każdorazowo jeżeli u dziecka wystąpią niepokojące objawy. 

Konsultacja pediatryczna Warszawa powinna odbyć się również w przypadkach, w których:

 • u dziecka występują objawy infekcji takie jak  ból gardła, kaszel, katar, podwyższona temperatura ciała,
 • dziecko zgłosi Ci silny ból głowy czy ból ucha,
 • zauważysz u dziecka zawroty głowy, zaburzenia równowagi czy zaburzenia słuchu,
 • Twoje dziecko zgłosi Ci lub zaobserwujesz u swojego dziecka objawy takie jak biegunka, nudności, wymioty, ból brzucha, brak apetytu czy kolkę jelitową,
 • u dziecka występuje ból podczas oddawania moczu lub dziecko zgłosi Ci inne objawy, które sugerują zapalenie układu moczowego,
 • zaobserwujesz u swojego dziecka wysypkę, zmiany skórne czy inne objawy alergii,
 • Twoje dziecko posiada zaburzenia koncentracji, ma problemy z zapamiętywaniem lub problemy ze snem,
 • zaobserwujesz u swojego dziecka problemy emocjonalne lub problemy związane ze zdrowiem psychicznym. 

Konsultacja pediatryczna Warszawa - jak wygląda wizyta?

Dobry pediatra Ursus zatrudniony w naszym centrum to doskonały specjalista. Przychodnia pediatryczna Ursus dba o to aby wizyta przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze. 

Lekarz dziecięcy Warszawa Ursus podczas wizyty przeprowadza wywiad lekarski oraz wykonuje niezbędne badania. Lekarz od dzieci Ursus może wysłać dziecko na dodatkowe badania w celu postawienia trafnej diagnozy.  

Sprawdź nasz cennik, aby dowiedzieć się ile kosztuje wizyta u pediatra Ursus prywatnie. 

Pediatra Warszawa Ursus - czym się zajmuje?

Lekarz dziecięcy Warszawa Ursus przede wszystkim zajmuje się stawianiem diagnoz oraz leczeniem chorób i dolegliwości, które występują u dzieci do 18 roku życia. Dobry pediatra Ursus to specjalista w dziedzinie pediatrii. Posiada on  doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które pozwalają na dobranie odpowiedniej terapii i wdrożenie leczenia. 

Lekarz od dzieci Ursus kompleksowo zadba o zdrowie Twojego dziecka od momentu narodzin, aż do 18 roku życia. 

Pediatra Ursus prywatnie i inne specjalizacje w naszym centrum medycznym

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, którą gwarantuje doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. 

 • Medycyna rodzinna - Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia - Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia - Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia - Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca - Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia - Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka - Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne - Diagnostyka umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • Pulmonologia dziecięca - Diagnostyka chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista - Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli.
 • Gastrolog dziecięcy - Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
 • Rehabilitacja pulmonologiczna dziecięca - Rehabilitacja dla dzieci chorych na astmę wczesnodziecięcą, infekcję RSV czy zapalenie oskrzeli.
 • Psychiatria - Psychiatra zajmuje się diagnostyką i terapią chorób psychicznych, leczeniem uzależnień i problemów natury psychiatrycznej.
 • Nefrologia - Nefrolog zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób związanych z nerkami i układem moczowym.
 • Kardiologia - Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i wad wrodzonych serca oraz schorzeń, które są związane są z funkcjonowaniem układu krążenia.
 • Reumatologia dziecięca - Reumatologia dziecięca pozwala na wykrycie chorób reumatycznych w obrębie kości i stawów oraz schorzeń tkanki łącznej u dzieci do ukończenia 18 roku życia.
 • Reumatologia - Reumatolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób reumatycznych stawów.
 • Alergolog dziecięcy - Alergolog dziecięcy zajmuje się diagnozą oraz leczeniem chorób alergologicznych. Przeprowadza badania fizykalne, testy alergologiczne.
 • EKG - to metoda diagnostyczna, która przez umieszczenie elektrod na ciele pacjenta pozwala na szybkie wykrycie problemów z sercem.
 • Neurologia - Neurologia zajmuje się leczeniem chorób ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego.

Poznaj nas bliżej - Pediatra Ursus

Nasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie. Wysoki standard świadczonych usług oraz zespół najlepszych specjalistów kreuje poczucie zaufania. Nasze centrum medyczne to miejsce pełne empatii, spokoju i troski o zdrowie pacjentów. 

Pediatra Ursus prywatnie - poznaj nasz cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem konsultacji i badań. Jeśli posiadasz prywatne ubezpieczenie medycznie, sprawdź, które konsultacje i badania przysługują Ci w jego ramach.

Co wyróżnia nasze centrum medyczne?

 • Jesteśmy profesjonalistami – Zdrowie pacjenta jest dla nas największą wartością. W pełni skupiamy się na potrzebach pacjenta, gdyż dobro pacjentów jest dla nas najważniejsze. 
 • Jesteśmy odpowiedzialni – Angażujemy się na rzecz zdrowia pacjenta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za czas poświęcony Pacjentowi, swoją wiedzę, prowadzoną diagnostykę i proces leczenia.
 • Tworzymy relacje – Tworzymy zgrany zespół, co pozwala pracować nam w przyjaznej atmosferze. Szacunek, sympatia i pomoc to bardzo ważne wartości w naszym życiu. Kierujemy się nimi również w relacjach z Pacjentami.
 • Jesteśmy wsparciem – Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, robimy więcej dla naszych pacjentów. Wzajemna współpraca oraz przyjazna atmosfera wewnątrz naszego zespołu zapewnia Pacjentom komfortowy proces leczenia.
 • Gwarantujemy bezpieczeństwo – Nasi pacjenci są zawsze w dobrych rękach. Nasi lekarze czują się odpowiedzialni za Twoje zdrowie i jest ono dla nich priorytetem.

Jaki lekarz specjalizuje się w pediatrii?

Specjalistami, którzy w MILMEDICA zajmują się pediatrią, są:

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

artykuły blogowe z zakresu pediatrii

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top