MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Nasz zespół

Zapoznaj się z profilami specjalistów, z których usług możesz skorzystać w MILMEDICA Centrum Medyczne.

MILMEDICA Centrum Medyczne

zespół specjalistów

Jestem cierpliwym i komunikatywnym lekarzem pediatrą, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Z łatwością przychodzi mi komunikowanie się zarówno z małymi pacjentami, jak i z ich rodzicami.

LUB

Jestem pediatrą, dla której praca z dziećmi pasją. Bez problemu komunikuję się z dziećmi i ich rodzicami. W pracy jestem niezwykle skrupulatna i dociekliwa.

LUB

Jestem pediatrą, który w pracy z pacjentem stawia na komfort i poczucie bezpieczeństwa dziecka, niezależnie od jego wieku. Przykładam dużą wagę do profilaktyki i promocji zdrowia.

LUB

W pracy z dzieckiem na pierwszym miejscu stawiam zawsze dobro pacjenta, podchodzę do zgłaszanego problemu całościowo. Ważnym aspektem jest dla mnie dobra komunikacja zarówno z dzieckiem, jak i rodzicami.

LUB

Jestem specjalistą reumatologii dziecięcej i pediatrii z wieloletnim doświadczeniem. W obszarze moich zainteresowań znajdują się m.in.: choroby autoimmunizacyjne i autozapalne oraz układowe zapalenia naczyń.

LUB

Jestem lekarzem specjalistką ginekologii i położnictwa z wieloletnim. W mojej praktyce lekarskiej kładę duży nacisk na to, by każda pacjentka czuła się bezpiecznie i komfortowo w trakcie wizyty, a także by otrzymała wyczerpującą odpowiedź na swoje pytania i wątpliwości.

LUB

Specjalizuję się w prowadzeniu ciąży (w tym wysokiego ryzyka), prowadzę konsultacje w zakresie ginekologii i położnictwa, a także wykonuję badania USG ciąży oraz narządu rodnego. Cechuje mnie indywidualne podejście do pacjentek, życzliwość i wyrozumiałość.

LUB

Jestem lekarzem zajmującym się endokrynologią. Wykonuję USG tarczycy. W swojej pracy stosuję podejście holistyczne, jestem dociekliwa i zawsze szukam przyczyny dolegliwości.

LUB

Przekonanie o istocie komunikacji, rzetelne i weryfikowane z aktualnym stanem wiedzy medycznej podejście do problemu stanowi podstawę mojej codziennej praktyki. Zagadnienia nefrologiczne wymagają zwykle szerokiego, całościowego spojrzenia, co niezmiennie stanowi wyzwanie i jest stałym elementem zawodowych działań.

LUB

Łagodność i pogodne usposobienie pomagają mi nawiązać dobry kontakt z pacjentem i jego rodzicami, co jest szczególnie ważne przy rozmowie o często krępujących dziecko dolegliwościach.

LUB

Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych: zaburzeniami depresyjnymi, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami lękowymi, nerwicami, zaburzeniami psychotycznymi, zaburzeniami snu i pamięci, zaburzeniami u osób starszych oraz zaburzeniami osobowości.

LUB

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Podchodzę do każdego badania z najwyższą starannością i skrupulatnością.

LUB

Jestem specjalistką pediatrii i nefrologii dziecięcej oraz certyfikowanym ultrasonografistą dziecięcym. Posiadam certyfikat kwalifikacji do diagnostyki USG w zakresie pediatrii Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

LUB

Moim głównym celem w pracy z pacjentami jest relacja partnerska, w której rozmowa pełni rolę kluczową, co zwiększa szansę na efektywność wdrożonego leczenia.

LUB

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Zajmuję się leczeniem i profilaktyką chorób dzieci i dorosłych, kładąc nacisk na indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta.

LUB

Medycyna to stała nauka, dlatego w mojej pracy od samego początku wiele miejsca poświęciłam na praktykę oraz działalność naukową. Jako lekarz nieustannie rozwijam się i podnoszę swoje umiejętności.

LUB

Na co dzień zajmuje się terapią dzieci z infekcjami układu oddechowego, astmą, chorobami śródmiąższowymi płuc, przewlekłymi chorobami układu oddechowego (np. PCD) oraz dysfunkcjami przepony.

LUB

Terapię dostosowuję indywidualnie do potrzeb, wieku i możliwości pacjenta. Pracuję m.in. nad zakłóceniami i zaburzeniami mowy różnego pochodzenia, dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy, problemami komunikacyjnymi. Wspieram terapeutycznie dzieci w spektrum.

LUB

Wierzę, że każde dziecko jest jednostką o unikalnych potrzebach i doświadczeniach, dlatego też podejście indywidualne jest dla mnie kluczowe w budowaniu dobrej relacji terapeutycznej.

LUB

Podczas konsultacji najważniejszy jest dla mnie pacjent, jego historia i potrzeby. Wierzę, że zdrowe żywienie jest przyjemne, smaczne i wcale nie musi dużo kosztować, co udowadniam na moich konsultacjach.

LUB

MILMEDICA Centrum Medyczne

zespół administracyjny

Jestem komunikatywna i otwarta na współpracę. Cechuje mnie cierpliwość i umiejętność nawiązania kontaktu z pacjentem. Ponadto bardzo dobrze organizuję swoją pracę i działam zadaniowo.

LUB

Cechuje mnie wysoka kultura osobista i bardzo dobra organizacja pracy. Z otwartością i empatią podchodzę do obsługi pacjentów. Moja skrupulatność i dokładność pozwala zachować porządek w miejscu pracy. W MILMEDICA opiekuję się rejestracją i zajmuję się obsługą pacjentów.

LUB

MILMEDICA Centrum Medyczne

Wartości naszych specjalistów

Wartości którymi kierują się współpracujący z nami specjaliści:
Przychodnia prywatna Ursus - Milmedic

PROFESJONALIZM

Zdrowie pacjenta największą wartością

Stawiamy dobro pacjenta na pierwszym miejscu, skupieni w 100% na potrzebach pacjenta, w pełni odpowiedzialni za jego zdrowie. Świadomi tej odpowiedzialność i realizując ją poprzez nasze zobowiązania wobec pracodawcy i pacjentów stawiamy na dialog i porozumienie poprzez komunikację naszych potrzeb. W pracy traktujemy wszystkich na równi i z szacunkiem odnosimy się zarówno do Pacjentów jak i do pozostałych pracowników kliniki. Ze spokojem rozwiązując ewentualne spory i konflikty.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nasze zaangażowanie na rzecz zdrowia pacjenta

Bierzemy w pełni odpowiedzialność za czas poświęcony Pacjentowi, swoją wiedzę i przekazane zalecenia. Jesteśmy świadomi poziomu naszej wiedzy medycznej, a także ograniczeń i działamy wyłącznie za rzecz zdrowia Pacjenta. Traktujemy ludzi w środowisku pracy tak samo jak sami chcielibyśmy być traktowani. Jeśli zobowiązujemy się do pracy w danym miejscu zgodnie z otrzymanym regulaminem i zasadami obowiązującymi pracowników to ich przestrzegamy i w pełni bierzemy odpowiedzialność za ich nieprzestrzeganie.

Lekarz rodzinny Ursus wspiera pacjenta
Pediatra Ursus z dzieckiem i jego rodzicem

RELACJE

To więzi, które służą lepszej pracy i zdrowiu psychicznemu

W pracy tworzymy zespół ludzi, którzy darzy się wzajemnym szacunkiem, wsparciem, poczuciem bezpieczeństwa, pomocną dłonią w trudnych momentach. Zauważamy się jako ludzie, a nie tylko jako lekarze czy współpracownicy. Wykazujemy się w pracy dojrzałością emocjonalną z szacunkiem odnosząc się do siebie.

WSPARCIE

Dzieląc się wiedzą i dośwadczeniem, robimy więcej dla naszych pacjentów

Jesteśmy po to, aby pomagać młodszym kolegom lekarzom na początku ich ścieżki kariery, podawać dłoń, okazywać wsparcie oraz dawać poczucie bezpieczeństwa. Pacjentom okazywać naszą obecność i pomoc, jeśli oni tego potrzebują. Zadbać o atmosferę, w której każdy będzie czuł się bezpiecznie, zaopiekowany, w dobrych rękach.

Zespół lekarzy MILMEDICA Przychodnia Ursus
Pediatra Ursus wypisuje receptę

BEZPIECZEŃSTWO

Zdrowie pacjenta w dobrych rękach

To poczucie, że ktoś czuje się odpowiedzialny, za Twoje zdrowie i życie, i jest ono w danym miejscu i czasie dla niego priorytetem. To uczucie, dzięki któremu możesz udać się z problemem do współpracownika lub pracodawcy, nie będziesz czuł się oceniany czy wyśmiany, a Twoje potrzeby będą dla kogoś ważne i zrozumiałe.

Scroll to Top