MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Przychodnia dietetyczna Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia dietetyczna MILMEDICA​

Prawidłowe odżywianie ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Wiemy o tym w poradni dietetycznej Warszawa Ursus, gdzie udzielimy Ci porad żywieniowych, ułożymy spersonalizowaną dietę, wesprzemy walkę z zaburzeniami odżywania, nadwagą i otyłością, wspomożemy leczenie chorób przewlekłych (takich jak: cukrzyca oraz nadciśnienie tętnicze) czy pomożemy kobietom w zadbaniu o zdrowie dziecka w czasie ciąży.

Przychodnia dietetyczna Ursus
  • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
  • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
  • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
  • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
  • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia dietetyczna MILMEDICA – stawiamy na kompleksową opiekę

Podłoże problemów może być różne, dlatego tak ważna jest kompleksowa opieka. Specjaliści w poradni dietetycznej MILMEDICA współpracują z endokrynologami, ginekologami, lekarzami rodzinnymi czy pediatrami by jeszcze lepiej zadbać o Twoje zdrowie.

Przychodnia dietetyczna Warszawa Ursus – kiedy zgłosić się do specjalisty?

Powodów, żeby udać się do dietetyka może być wiele. Jeśli masz problemy z utrzymaniem zdrowej sylwetki i prawidłowej masy ciała, otrzymałeś skierowanie od innego specjalisty, bądź też chorujesz na choroby przewlekłe lub te dotyczące układu pokarmowego powinieneś odbyć konsultację dietetyczną. Dietetycy w przychodni dietetycznej Warszawa Ursus czekają, by Ci pomóc.

Poradnia dietetyczna Ursus – zespół doświadczonych specjalistów

Wiemy, że problemy dietetyczne mogą wynikać z wielu chorób. Do postawienia odpowiedniej diagnozy niezbędne są odpowiednia wiedza i doświadczenie. Centrum medyczne Ursus to miejsce w którym trafisz na specjalistów, nasi dietetycy odbywali praktyki oraz staże na najlepszych oddziałach żywienia, pediatrii, onkologii, neurologii, kardiologii i diabetologii w polskich szpitalach.

Gabinety dietetyczny Warszawa Ursus – najważniejszy jest dla nas Twój komfort

W gabinecie dietetycznym Warszawa Ursus zdajemy sobie sprawę, że niedoskonałość sylwetki może powodować zawstydzenie i brak poczucia komfortu. Dietetycy Warszawa Ursus dołożą wszelkich starań, byś w ich obecności czuł się pewnie i bezpiecznie, a w dalszej perspektywie zadbają o Twoje zdrowie i ciało, zlecając odpowiednią dietę i zestaw ćwiczeń.

Zapraszamy do poradni dietetycznej Warszawa Ursus

Pamiętaj, że im wcześniej zgłosisz się do dietetyka, tym bardziej zwiększasz swoje szanse na skuteczną terapię. Nie czekaj, aż problem się nasili. Nasza dietetyka Ursus jest otwarta dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie i poprawić własne nawyki żywieniowe.

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

  1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
  2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
  3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top