MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

NIFTY i NIFTY pro – ile się czeka na wynik?

Test NIFTY pro to nieinwazyjne badanie prenatalne, które charakteryzuje się bardzo wysoką czułością. Test ten pozwala wykryć aż 94 nieprawidłowości na wczesnym etapie ciąży. Można wykonywać go już od 10 tygodnia ciąży. Przychodnia Ursus to miejsce, które zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro i zdrowie pacjenta. 

Wynik NIFTY po ilu dniach od badania?

Ile czeka się na wynik testu NIFTY pro? Wynik testu NIFTY pro (Non-invasive Fetal Trisomy Test) gotowy jest już w ciągu 10 dni roboczych od momentu dotarcia pobranej próbki do laboratorium. Bardzo często wynik gotowy jest już po 5 do 6 dni roboczych. 

Test NIFTY pro jest badaniem nieinwazyjnym i w pełni bezpiecznym zarówno dla matki, jak i dziecka.

Ile trwa badanie NIFTY pro?

Test NIFTY pro analizuje płynne DNA dziecka, które obecne jest w krwi matki. Aby wykonać test, należy pobrać krew żylną matki i prawidłowo ją zabezpieczyć. Badanie to trwa kilka minut, a na wyniki należy poczekać do 10 dni roboczych od dotarcia próbki do laboratorium. 

Pobrane próbki wysyłane są do laboratorium, a gotowy do odczytu wynik dostępny jest online w Panelu pacjenta.

Ile trwa badanie NIFTY pro?

Jak sprawdzić wynik testu NIFTY pro?

Wynik ten dostępny jest online w Panelu pacjenta. Wynik ten dostępny jest w ciągu 10 dni od chwili, gdy pobrany materiał dotrze do laboratorium. Przekazanie wyników badania w formie wirtualnej jest dużym ułatwieniem – nie trzeba czekać, aż wynik w formie papierowej zostanie dostarczony do placówki oraz nie trzeba wychodzić z domu, aby móc go odczytać. 

Ile trwa transport próbki do laboratorium?

Transport pobranej próbki od matki trwa maksymalnie 1-2 dni. Ginekolog Ursus, dokładnie zabezpieczoną próbkę dostarcza  za pomocą przesyłki medycznej do docelowego laboratorium, które dokonuje analizy. 

Ile czeka się na wizytę na badania NIFTY pro?

Badania prenatalne Warszawa, są dostępne w szybkich terminach. Termin można zarezerwować z dnia na dzień. Zapisać na badanie można się poprzez rozmowę telefoniczną z placówką, w której badanie jest wykonywane. 

Ile trwa analizy próbki?

Jak już wspomniano, analiza przesłanej do laboratorium próbki trwa maksymalnie 10 dni roboczych. Bardzo często czas ten jest krótszy i wynosi do 6 dni roboczych.

Czytaj również: Ile kosztuje test NIFTY?

MILMEDICA Centrum Medyczne

polecane artykuły

Gdzie zrobić bezpieczny prenatalny test NIFTY pro?
GINEKOLOGIA
lek. Milena Osińska

Test NIFTY pro – gdzie zrobić?

MILMEDICA Centrum Medyczne NIFTY pro to bezpieczne i nieinwazyjne badanie prenatalne, które zrobić można w autoryzowanej placówce medycznej oraz w zaciszu domowym. Test NIFTY pro

Kontynuuj czytanie
TEST NIFTY
GINEKOLOGIA
lek. Milena Osińska

Ile kosztuje test NIFTY?

MILMEDICA Centrum Medyczne Należy podkreślić, że w cenie testu NIFTY pro dostępne są m.in. analiza nieprawidłowości – aż 94 chorób oraz ubezpieczenie. W zależności od

Kontynuuj czytanie
Test SANCO czy NIFTY?
GINEKOLOGIA
lek. Milena Osińska

Test SANCO czy NIFTY?

MILMEDICA Centrum Medyczne Zastanawiasz się, czym różni się test SANCO i test NIFTY? Oba te testy zaliczają się do grupy nieinwazyjnych badań prenatalnych. Polegają one

Kontynuuj czytanie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top