MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG układu moczowego Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG układu moczowego W MILMEDICA

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Centrum Medyczne Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej. 

MILMEDICA Centrum Medyczne
USG układu moczowego Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

USG układu moczowego - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Poszukujesz miejsca, w którym wykonasz dokładne badanie jakim jest USG układu moczowego? Nasza Przychodnia Ursus to miejsce właśnie dla Ciebie. Zatrudnieni w naszej placówce specjaliści stawiają zdrowie i dobro pacjenta na pierwszym miejscu. 

USG dorośli to nie jedyne badanie, które wykonasz w naszej przychodni. Centrum Medyczne Ursus kompleksowo zadba o zdrowie całej Twojej rodziny.

USG układu moczowego Ursus - jak przygotować się do USG układu moczowego?

Należy wiedzieć, że przygotowanie do USG układu moczowego Ursus jest niezbędne. Na 24 godziny przed USG układu moczowego Ursus należy zwrócić szczególną uwagę na spożywane produkty.  Warto wybrać lekkostrawną dietę, która pozwoli uniknąć wzdęć. Należy pamiętać, że USG układu moczowego należy wykonać na czczo lub co najmniej 6 godzin po ostatnim posiłku. W dniu badania niezbędne jest picie dużej ilości wody, tak aby pęcherz był średnio wypełniony. Przed badaniem nie należy oddawać moczu.

USG układu moczowego Warszawa - jak przebiega badanie USG nerek i układu moczowego?

Aby badanie USG układu moczowego Warszawa było wykonane rzetelnie, pacjent musi pamiętać o piciu dużej ilości wody w dniu badania. Podczas USG układu moczowego Warszawa lekarz może poprosić o zmianę pozycji. Specjalista na badany obszar ciała oraz głowicę aparatu ultrasonograficznego nakłada specjalny żel, a następnie delikatnie przesuwa głowicę aparatu po ciele. Specjalista ocenia kształ, stan i rozmiar pełnego pęcherza. Następnie lekarz prosi pacjenta o oddanie moczu, a badanie jest wykonywane ponownie. Badanie trwa kilkanaście minut

Badanie USG układu moczowego Warszawa Ursus - przeciwwskazania do USG układu moczowego

Należy pamiętać, że badanie USG układu moczowego Warszawa Ursus jest nieinwazyjne. To badanie bezbolesne, które jest całkowicie bezpieczne. Badanie to nie wpływa na funkcjonowanie organizmu człowieka. Warto podkreślić, że nie ma przeciwwskazań do wykonania USG układu moczowego.

Najczęściej wykonywanie badani USG dla dorosłych:

USG układu moczowego - wskazania do badania

Wskazaniem do badania USG układu moczowego m.in. są:

 • nieprawidłowości związane z układem moczowym, 
 • dolegliwości bólowe nerek,
 • ból przy oddawaniu moczu,
 • częste oddawanie moczu, 
 • krwiomocz.

USG układu moczowego prywatnie - wybierz najlepszego specjalistę

USG układu moczowego prywatnie możesz wykonać w naszej Przychodni Ursus. To miejsce, w którym nasi pacjenci czują się komfortowo. Zatrudnieni lekarze to prawdziwi eksperci w swoim fachu. Badanie USG układu moczowego prywatnie odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Badanie to wykonywane jest przez profesjonalistów z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości. 

USG układu moczowego i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego MILMEDICA

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, Centrum medyczne Ursus zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby zadbać o zdrowie naszych pacjentów.

 • Pediatria – Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna – Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia – Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia – Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia – Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca –  Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia – Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka –Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne – Diagnostyka  umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • EKG – Badanie serca.
 • Pulmonologia dziecięca – Diagnostyka  chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista – Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli 
 • Gastrologia dziecięca – Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top