MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

ALEKSANDRA HYŻY

Podczas konsultacji najważniejszy jest dla mnie pacjent, jego historia i potrzeby. Wierzę, że zdrowe żywienie jest przyjemne, smaczne i wcale nie musi dużo kosztować, co udowadniam na moich konsultacjach.

MILMEDICA Centrum Medyczne

LEK. aleksandra hyży

Podczas konsultacji najważniejszy jest dla mnie pacjent, jego historia i potrzeby. Wierzę, że zdrowe żywienie jest przyjemne, smaczne i wcale nie musi dużo kosztować, co udowadniam na moich konsultacjach. Zawodowo edukuję, zachęcam do zmiany nawyków, promuję zdrowie i obalam popularne mity, szkolę i dbam o rozwój umiejętności miękkich oraz work-life balance. Nieustannie uzupełniam i aktualizuję swoją wiedzę na szkoleniach, konferencjach i warsztatach, by zaproponować Państwu aktualne zalecenia „szyte na miarę”. Pracuję także jako wykładowca akademicki, by dzielić się wiedzą z przyszłymi dietetykami.

Wykształcenie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek dietetyka oraz zdrowie publiczne. Specjalizacja z Zarządzania w ochronie zdrowia. W trakcie studiów doktoranckich na tej samej uczelni.

Doświadczenie:

Staże i praktyki na najlepszych oddziałach m.in. żywienia, pediatrii, onkologii, neurologii, kardiologii i diabetologii w Polsce. Udział w wielu szkoleniach i konferencjach międzynarodowych. Wykładowca akademicki.

Pracowała m.in. w:

Znajomość języków:

Sprawdź: Dietetyk Ursus – Centrum Medyczne Milmedica

Aleksandra Hyży dietetyk

MILMEDICA Centrum Medyczne

ALEKSANDRA HYŻY - artykuły

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

  1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
  2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
  3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top