MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Internista Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Internista w MILMEDICA

MILMEDICA Centrum Medyczne jest inicjatywą, która powstała w wyniku głębokiej potrzeby zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Ideą naszego projektu jest dbanie o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Zauważyliśmy istniejące luki i niedoskonałości w systemie ochrony zdrowia, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce oparte na wartościach, które nie tylko są nam bliskie, ale również pozwolą znacząco podnieść standard opieki medycznej.

Internista Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Internista Ursus - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Internista Ursus to lekarz, który specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu oraz profilaktyce chorób układu wewnętrznego. Internista Ursus zajmuje się kompleksową opieką nad pacjentem, który ukończył już 18 rok życia. Lekarz ten skupia się na leczeniu dysfunkcji narządów wewnętrznych. Centrum medyczne Ursus to miejsce w którym znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów dbających o zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Internista Ursus prywatnie - jak wygląda konsultacja?

Internista Ursus prywatnie to lekarz, do którego pacjent udaje się w pierwszej kolejności w przypadku dolegliwości narządów wewnętrznych. Internista Ursus prywatnie zajmuje się kompleksową opieką nad zdrowiem pacjenta – nie tylko leczy schorzenia, ale i dba o profilaktykę i ogólny stan zdrowia pacjenta. 

Podczas konsultacji, Internista Ursus prywatnie:

 • przeprowadza wywiad, 
 • przeprowadza podstawowe badania,
 • wystawia zwolnienia lekarskie, jeżeli jest taka potrzeba,
 • stawia diagnozę,
 • udziela zaleceń lekarskich, 
 • przepisuje leki, jeżeli jest taka konieczność,
 • wystawia skierowania na konsultację, dalsze badania lub hospitalizację.

Internista Warszawa Ursus - kiedy zgłosić się na wizytę?

Internista Warszawa Ursus to lekarz, do którego pacjenci, u których wystąpią problemy z narządami wewnętrznymi zgłaszają się w pierwszej kolejności. Internista Warszawa Ursus to lekarz, który posiada wszechstronną wiedzę na temat ludzkiego organizmu. 

Do specjalisty należy udać się w przypadku wystąpienia niepokojących nas objawów. Internista Warszawa Ursus pomoże Ci m.in. w podczas infekcji, schorzeń układu oddechowego, schorzeń układu krążenia czy schorzeń układu pokarmowego. 

Lekarz internista Ursus - znajdź swojego lekarza

Lekarz internista Ursus pomaga pacjentom dorosłym. Zatrudnieni w naszej placówce specjaliści to eksperci w swoim fachu. Lekarz internista Ursus dba o profilaktykę oraz ogólne zdrowie naszych pacjentów, stawia diagnozy, wdraża odpowiednie leczenie i kieruje na niezbędne badania. Lekarz internista Ursus to specjalista, który kompleksowo zadba o Twoje zdrowie i zdrowie dorosłych członków Twojej rodziny.

Lekarz internista Ursus prywatnie - dlaczego warto wybrać MILMEDICA?

Zastanawiasz się dlaczego do specjalisty jakim jest lekarz internista Ursus prywatnie warto się zgłosić właśnie w naszym Centrum Medycznym? Nasi specjaliści są zaangażowani w zdrowie pacjenta oraz ich leczenie. Dodatkowo, największą wartością jest dla nas zdrowie naszych pacjentów, dlatego w pełni skupiamy się na potrzebach naszych pacjentów.

Zatrudniamy świetnie wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasi pacjenci mogą czuć się bezpieczne w naszej placówce.

Lekarz internista Ursus - jakie choroby leczy ten lekarz?

Lekarz internista Warszawa Ursus posiada bardzo szeroki zakres schorzeń z jakimi można się do niego zgłosić. Specjalista ten zajmuje się m.in. diagnostyką przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), astmy oskrzelowej, zapalenia płuc i oskrzeli oraz miażdżycy.

Lekarz zajmuje się również diagnozowaniem oraz leczeniem chorób takich jak niewydolność serca, zaburzenia rytmu serca, zakrzepica, nadciśnienie tętnicze, choroby wrzodowej, niedoczynności lub nadczynności tarczycy, cukrzycy, anemii i innych. 

Lekarz internista Ursus prywatnie i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego MILMEDICA

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, którą gwarantuje doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Centrum Medyczne Ursus zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby zadbać o zdrowie naszych pacjentów.

 • Pediatria – Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna – Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia – Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia – Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia – Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca –  Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia – Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka –Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne – Diagnostyka  umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • EKG – Badanie serca.
 • Pulmonologia dziecięca – Diagnostyka  chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Gastrologia dziecięca – Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
 • Reumatologia dziecięca – Diagnostyka chorób reumatycznych w obrębie kości i stawów oraz schorzeń tkanki łącznej.
 • Rehabilitacja pulmonologiczna dziecięca  – Rehabilitacja dla dzieci chorych na astmę wczesnodziecięcą, infekcję RSV czy zapalenie oskrzeli.

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Scroll to Top