MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Dietetyk Warszawa Ursus

 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

MILMEDICA Centrum Medyczne

Dietetyka w MILMEDICA

Dietetyk to specjalista, który zajmuje się żywieniem człowieka oraz jego wpływem na zdrowie. Podczas konsultacji pomoże ustalić przyczynę niedowagi, nadwagi lub innych zaburzeń. W terapii niezwykle ważne jest ustalenie, co wpływa na nieprawidłową wagę oraz samopoczucie Pacjenta.

Czym zajmuje się dietetyk?

Dietetyka Ursus

Dietetyk Ursus - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Dietetyk Ursus to specjalista, który kompleksowo zajmuje się żywieniem człowieka oraz wpływem żywienia na zdrowie pacjenta. Dietetyka Ursus pozwala dobrać odpowiednią dietę dla pacjenta, aby pomóc mu w codziennym funkcjonowaniu.

Dietetyk Ursus podczas wizyty pomoże ustalić przyczynę niedowagi, nadwagi lub innych zaburzeń związanych z żywieniem. Dietetyk Ursus to ekspert, który doskonale zna się na swoim fachu i zadba o Twoje zdrowie. Dietetyk Ursus przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

Dietetyk Ursus Warszawa - czym zajmuje się ten specjalista?

Dietetyk Ursus Warszawa to specjalista, który zajmuje się tworzeniem jadłospisów dla dzieci i dorosłych, aby dieta pacjenta była zdrowa i zbilansowana.  Z wizyty u dietetyka Ursus skorzystać mogą zarówno osoby zdrowe, jak i te, które borykają się z chorobą. Centrum medyczne Ursus to miejsce, gdzie każdy z naszych lekarzy posiada szeroką wiedzę, aby kompleksowo móc pomagać swoim pacjentom. 

Dietetyk Ursus Warszawa zajmuje się m.in. diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń żywieniowych takich jak nadwaga czy cukrzyca, opracowywaniem indywidualnego planu żywieniowego czy leczeniem niedożywienia.

MILMEDICA Centrum Medyczne

Cennik – dietetyka

Nazwa usługi Cena Specjalizacja Specjalista
Konsultacja dietetyczna - pierwsza wizyta (dorośli)
200,00
Dietetyka
Aleksandra Hyży
Konsultacja dietetyczna - kolejna wizyta (dorośli)
150,00
Dietetyka
Aleksandra Hyży
Konsultacja dietetyczna - pierwsza wizyta (dzieci)
210,00
Dietetyka
Aleksandra Hyży
Konsultacja dietetyczna - kolejna wizyta (dzieci)
160,00
Dietetyka
Aleksandra Hyży

Konsultacje dietetyczne - kiedy się na nie zgłosić?

Do dietetyka warto udać się, kiedy zmagamy się z problemami związanymi z odżywianiem, mamy trudności z przybraniem na wadze czy pomimo diety i ćwiczeń nie możemy schudnąć. Dietetyk podczas konsultacji przeprowadzi szczegółowy wywiad, a następni zleci badania, na podstawie których przygotuje indywidualne zalecenia żywieniowe, ruchowe. Zastanawiasz się kiedy zgłosić się na konsultacje dietetyczne? Na konsultacje dietetyczne możesz zgłosić się wtedy, gdy:

 • masz problem z kontrolowaniem masy ciała,
 • otrzymałaś zalecenie lekarskie, aby skonsultować się z dietetykiem,
 • zdiagnozowano u Ciebie choroby przewodu pokarmowego,
 • chorujesz przewlekle na otyłość, cukrzycę czy choroby układu krążenia. 

Dietetyka Ursus - jakimi chorobami się zajmuje?

Do dietetyka Ursus mogą zgłosić się zarówno osoby zdrowe jak i cierpiące na choroby takie jak nadwaga, otyłość, zaburzenia odżywiania, cukrzyca, nadczynność i niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, choroba wrzodowa czy zespół jelita drażliwego. 

Do dietetyka Ursus warto umówić się, aby zadbać o zbilansowaną dietę. Nasz specjalista jakim jest dietetyk Ursus kompleksowo zajmie się Twoim zdrowiem. 

Dietetyk Ursus Warszawa i inne specjalizacje w naszym Centrum Medycznym Milmedica

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, którą gwarantuje doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. 

 • Pediatria - Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna - Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia - Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia - Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia - Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca - Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia - Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Badania diagnostyczne - Diagnostyka umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • Pulmonologia dziecięca - Diagnostyka chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista - Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli.
 • Gastrolog dziecięcy - Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
 • Rehabilitacja pulmonologiczna dziecięca - Rehabilitacja dla dzieci chorych na astmę wczesnodziecięcą, infekcję RSV czy zapalenie oskrzeli.
 • Psychiatria - Psychiatra zajmuje się diagnostyką i terapią chorób psychicznych, leczeniem uzależnień i problemów natury psychiatrycznej.
 • Nefrologia - Nefrolog zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób związanych z nerkami i układem moczowym.
 • Kardiologia - Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i wad wrodzonych serca oraz schorzeń, które są związane są z funkcjonowaniem układu krążenia.
 • Reumatologia dziecięca - Reumatologia dziecięca pozwala na wykrycie chorób reumatycznych w obrębie kości i stawów oraz schorzeń tkanki łącznej u dzieci do ukończenia 18 roku życia.
 • Reumatologia - Reumatolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób reumatycznych stawów.
 • Alergolog dziecięcy - Alergolog dziecięcy zajmuje się diagnozą oraz leczeniem chorób alergologicznych. Przeprowadza badania fizykalne, testy alergologiczne.
 • EKG - to metoda diagnostyczna, która przez umieszczenie elektrod na ciele pacjenta pozwala na szybkie wykrycie problemów z sercem.
 • Neurologia - Neurologia zajmuje się leczeniem chorób ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego.

Jaki specjalista zajmuje się dietetyką?

Specjalistami, którzy w MILMEDICA zajmują się dietetyką, są:

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

artykuły blogowe z zakresu dietetyki

celiakia objawy
DIETETYKA
lek. Kinga Krasuska

Celiakia – czym jest, jak się objawia?

Celiakia to przewlekła, autoimmunologiczna choroba. Celiakia występuje u osób predysponowanych genetycznie, u których spożywanie produktów zawierających gluten prowadzi do uszkodzenia jelita cienkiego. W przebiegu choroby

Kontynuuj czytanie

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top