MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Radiolog Warszawa Ursus

 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

MILMEDICA Centrum Medyczne

radiologia w milmedica

Radiologia to dziedzina medycyny, ukierunkowana na obrazowanie narządów człowieka przy pomocy urządzeń radiologicznych oraz ultrasonograficznych. Badanie USG odbywa się pod nadzorem specjalisty radiologa lub lekarza posiadającego odpowiednie uprawnienia. 

Radiologia to jeden z najszybszych sposobów na wykrycie choroby, analizę rozwoju schorzenia oraz dokładne wskazanie miejsca urazu. Obecnie stanowi podstawową formę diagnozowania i stosowana jest na każdym etapie leczenia Pacjenta.

Prawidłowo przeprowadzone badanie, to nie tylko odpowiednie przygotowanie się Pacjenta i obsługa techniczna aparatury. Otrzymany obraz musi zostać odpowiednio opisany i zinterpretowany, aby można było postawić trafną diagnozę. Zajmuje się tym specjalista – radiolog.

Alergolog Ursus

Radiolog Ursus - Centrum Medyczne Milmedica

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus jest inicjatywą, która powstała w wyniku głębokiej potrzeby zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Ideą naszego projektu jest dbanie o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Zauważyliśmy istniejące luki i niedoskonałości w systemie ochrony zdrowia, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce oparte na wartościach, które nie tylko są nam bliskie, ale również pozwolą znacząco podnieść standard opieki medycznej.

Przychodnia radiologiczna Warszawa Ursus - czym się zajmujemy?

Szukasz dobrego specjalisty radiolog Ursus? Przychodnia radiologiczna Warszawa Ursus to miejsce właśnie dla Ciebie. W naszym Centrum Medycznym znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów, którzy są ekspertami w swoim fachu. Konsultacja radiologiczna w Warszawie dostępna jest dla wszystkich pacjentów. 

Zastanawiasz się gdzie przyjmuje dobry radiolog Ursus? W naszym Centrum Medycznym znajdziesz doświadczonych specjalistów, którzy za pomocą nowoczesnych urządzeń radiologicznych oraz ultrasonograficznych przeprowadzą niezbędne dla Ciebie badania.

MILMEDICA Centrum Medyczne

Cennik – radiologia

Nazwa usługi Cena Specjalizacja Lekarz
USG jamy brzusznej (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, lek. Justyna Antkowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG tarczycy (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, lek. Justyna Antkowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG jąder (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG układu moczowego (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG węzłów chłonnych (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, lek. Justyna Antkowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG nerek (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG przewodu pokarmowego (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG piersi (dorośli)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, lek. Justyna Antkowska
USG szyi (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG tkanek miękkich (dorośli, dzieci)
220,00
Radiologia
lek. Paulina Urban-Gołębiowska, dr n. med. Małgorzata Słowik
USG stawów biodrowych (USG bioderek/USG preluksacyjne) (dzieci)
220,00
Radiologia
dr n. med. Małgorzata Słowik
USG przezciemiączkowe (USG ciemiączka) (dzieci)
220,00
Radiologia
dr n. med. Małgorzata Słowik

Radiolog Ursus - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Poszukujesz specjalisty jakim jest radiolog Ursus Warszawa? Radiologia jest dziedziną medycyny, za pomocą której można zobrazować narządy człowieka dzięki wykorzystaniu urządzeń radiologicznych i ultrasonograficznych. Dobry radiolog Ursus wykona niezbędne badania oraz dokona wnikliwej analizy wyników. 

Konsultacja radiologiczna w Warszawie pozwala na szybkie wykrycie schorzenia oraz miejscowego urazu. Dzięki badaniom radiologicznym wykonywanym przez radiolog Ursus, można również kontrolować rozwój choroby oraz analizować jej postęp.

W MILMEDICA wykonujemy m.in. następujące badania USG?

Radiolog Warszawa Ursus - kiedy udać się na wizytę?

Zastanawiasz się, kiedy udać się na wizytę do radiolog Ursus? Konsultacja radiologiczna w Warszawie może odbyć się u pacjentów, którzy zostali skierowani na badanie przez lekarza prowadzącego.  Sprawdź czy Twoje prywatne ubezpieczenie medyczne obejmuje konsultację radiologiczną w Warszawie lub umów się na wizytę u radiolog Ursus prywatnie. 

Diagnostykę obrazową wykonuje dobry radiolog Ursus, który posiada wymagane uprawnienia. 

Radiolog Ursus prywatnie - jakie badania możesz u nas wykonać?

Nasza przychodnia radiologiczna Warszawa Ursus oferuje swoim pacjentom między innymi badanie USG. W naszym Centrum Medycznym, doświadczony specjalista może wykonać między innymi USG:

 • jamy brzusznej, 
 • tarczycy,
 • piersi,
 • jąder,
 • szyi,
 • płuc,
 • tkanek miękkich,
 • stawów,
 • doppler żył i tętnic.

Dobry radiolog Ursus - co nas wyróżnia?

Poszukujesz specjalisty jakim jest dobry radiolog Ursus? Nasza przychodnia radiologiczna Warszawa Ursus to doskonałe miejsce właśnie dla Ciebie. W naszym Centrum Medycznym, zdrowie oraz komfort pacjenta są dla nas najważniejsze. Zatrudniamy wykwalifikowanych radiologów, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie medycyny. 

Nasza przychodnia radiologiczna Warszawa Ursus wyróżnia się profesjonalizmem, zaangażowaniem na rzecz pacjenta, budowaniem relacji z pacjentami oraz wsparciem podczas procesu leczenia. Nasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie w rękach najlepszych specjalistów.

Konsultacja radiologiczna w Warszawie - jak przebiega wizyta?

Konsultacja radiologiczna w Warszawie przebiega w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Radiolog Ursus przeprowadza zlecone badanie w sposób dokładny i delikatny, aby dokładnie zobrazować badany obszar. 

Dobry radiolog Ursus nie tylko przeprowadza zlecone badanie, ale również zajmuje się jego dokładną analizą oraz sporządza opis badania i zauważonych zmian. Interpretacja obrazu jest równie ważnym zadaniem co wykonanie badania. W przypadku niektórych badań diagnostyki obrazowej, pacjent musi się odpowiednio przygotować do ich przeprowadzania.

Radiolog Warszawa Ursus i inne specjalizacje w naszym Centrum Medycznym Milmedica

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, którą gwarantuje doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. 

 • Pediatria - Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna - Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia - Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia - Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Psychologia dziecięca - Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia - Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka - Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne - Diagnostyka umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • Pulmonologia dziecięca - Diagnostyka chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista - Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli.
 • Gastrolog dziecięcy - Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
 • Rehabilitacja pulmonologiczna dziecięca - Rehabilitacja dla dzieci chorych na astmę wczesnodziecięcą, infekcję RSV czy zapalenie oskrzeli.
 • Psychiatria - Psychiatra zajmuje się diagnostyką i terapią chorób psychicznych, leczeniem uzależnień i problemów natury psychiatrycznej.
 • Nefrologia - Nefrolog zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób związanych z nerkami i układem moczowym.
 • Kardiologia - Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i wad wrodzonych serca oraz schorzeń, które są związane są z funkcjonowaniem układu krążenia.
 • Reumatologia dziecięca - Reumatologia dziecięca pozwala na wykrycie chorób reumatycznych w obrębie kości i stawów oraz schorzeń tkanki łącznej u dzieci do ukończenia 18 roku życia.
 • Reumatologia - Reumatolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób reumatycznych stawów.
 • Alergolog dziecięcy - Alergolog dziecięcy zajmuje się diagnozą oraz leczeniem chorób alergologicznych. Przeprowadza badania fizykalne, testy alergologiczne.
 • EKG - to metoda diagnostyczna, która przez umieszczenie elektrod na ciele pacjenta pozwala na szybkie wykrycie problemów z sercem.
 • Neurologia - Neurologia zajmuje się leczeniem chorób ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego.

Dobry radiolog Ursus - zapisz się na wizytę już dziś

Sprawdź czy Twój pakiet medyczny zawiera badania radiologiczne i skorzystaj z wizyty jaką jest konsultacja radiologiczna w Warszawie już dziś. Radiolog Ursus prywatnie wykona niezbędna badania oraz dokona analizy wyników.

Jaki lekarz zajmuje się badaniami radiologicznymi?

Specjalistami, którzy w MILMEDICA zajmują się badaniami radiologicznymi, są:

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

artykuły blogowe z zakresu radiologii

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top