MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG węzłów chłonnych dziecka Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG węzłów chłonnych u dziecka W MILMEDICA

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Centrum Medyczne Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej. 

Małgorzata Słowik - ZnanyLekarz.pl
USG węzłów chłonnych u dziecka Warszawa Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
Małgorzata Słowik - ZnanyLekarz.pl

USG węzłów chłonnych dziecka - gdzie wykonać to badanie?

USG węzłów chłonnych dziecka wykonać można w naszym Centrum Medycznym. Przychodnia Ursus to miejsce w którym znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów, stawiających na pierwszym miejscu zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Już na samym początku należy podkreślić, że badanie jakim jest USG węzłów chłonnych dziecka jest  bezbolesne, nieinwazyjne i przede wszystkim bezpieczne. Badanie to nie wpływa na funkcjonowanie organizmu dziecka. 

USG węzłów chłonnych u dziecka Ursus - jak przebiega badanie USG węzłów chłonnych u dziecka?

Badanie jakim jest USG węzłów chłonnych u dziecka Ursus nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta. Podczas wizyty specjalista może ocenić wielkość i strukturę węzłów chłonnych podżuchwowych, węzłów chłonnych szyjnych, węzłów chłonnych nadobojczykowych, węzłów chłonnych pachowych, węzłów chłonnych pachwinowych i węzłów chłonnych jamy brzusznej. 

USG węzłów chłonnych u dziecka Ursus to badanie całkowicie bezpieczne. W trakcie badania, lekarz na zwilżoną żelem skórę przykłada głowice aparatu USG Następnie delikatnie przesuwa głowicę dzięki czemu na ekranie może zobaczyć tkanki. Pozwala to na stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości. 

USG węzłów chłonnych dzieci Warszawa - kiedy zgłosić się na wizytę?

USG węzłów chłonnych dzieci Warszawa warto wykonać wtedy, gdy zaobserwujemy niepokojące objawy takie jak:

 • znaczne powiększenie węzła chłonnego,
 • bolesność węzła chłonnego,
 • zmiany w wyglądzie skóry w okolicy węzła chłonnego,
 • wyczuwalne twarde zmiany guzowate, które nie ulegają przesunięciu,
 • utrzymywanie się powiększonego węzła chłonnego przez okres powyżej 4 tygodni.

 

Badanie USG węzłów chłonnych Warszawa Ursus - czy to bezpieczne?

Należy podkreślić, że badanie USG węzłów chłonnych Warszawa Ursus jest całkowicie bezpieczne. Badanie to jest nieinwazyjne i bezbolesne. Co więcej badanie USG węzłów chłonnych u dziecka nie wpływa na funkcjonowanie organizmu pacjenta. 

Badanie USG węzłów chłonnych Warszawa Ursus oraz inne USG dziecięce to doskonała forma profilaktyki, która umożliwia wykrycie wczesnego stadium choroby. Badanie to pozwala na sprawną diagnostykę oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia jeżeli jest to konieczne. 

USG węzłów chłonnych u dziecka Ursus - dlaczego warto wybrać nasze Centrum Medyczne?

Dobro pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu. Ponadto zatrudnieni w naszej placówce specjaliści, to prawdziwi eksperci w swoim fachu. To profesjonaliści, którzy badają najmniejszy aspekt, który wpływa na zdrowie naszych pacjentów. 

Nasza Przychodnia Ursus zajmuje się leczeniem, profilaktyką i diagnozowaniem pacjentów już od ich najmłodszych lat.

Inne najczęściej wykonywane badania USG u dzieci to m.in.:

USG węzłów chłonnych dziecka Ursus i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego MILMEDICA

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, Centrum medyczne Ursus zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby zadbać o zdrowie naszych pacjentów.

 • Pediatria – Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna – Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia – Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia – Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia – Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca –  Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia – Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka –Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne – Diagnostyka  umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • EKG – Badanie serca.
 • Pulmonologia dziecięca – Diagnostyka  chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista – Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli 
 • Gastrologia dziecięca – Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top