MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG jąder Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

USG jąder i moszny W MILMEDICA

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Centrum Medyczne Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej. 

MILMEDICA Centrum Medyczne
USG jąder Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

USG jąder - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Szukasz miejsca, w którym możesz wykonać USG jąder i moszny? Centrum Medyczne Ursus posiada w swojej ofercie badanie USG jąder, które przeprowadzane jest w profesjonalnej atmosferze przez wykwalifikowanych specjalistów. 

USG jąder to ważne badanie diagnostyczne dla mężczyzn. USG jąder to badanie całkowicie bezbolesne, nieinwazyjne i bezpieczne. Badanie to nie wpływa na funkcjonowanie organizmu pacjenta. Przychodnia Ursus świadczy usługi na najwyższym poziomie.

USG jąder i moszny - jakie są wskazanie do wykonania badania USG jąder?

USG jąder i moszny należy wykonać wtedy, gdy mężczyzna zauważy niepokojące zmiany w okolicy jąder. Do wykonania USG jąder i moszny skłonić powinny:

 • wyczuwalny guzek na jądrze,
 • ból jąder,
 • powiększenie jądra,
 • zmiana kształtu jądra,
 • obrzęk moszny. 

Badanie USG jąder Ursus - jak przygotować się do badania USG jąder?

Należy wiedzieć, że Badanie USG jąder Ursus nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta. Na Badanie USG jąder Ursus należy zabrać wyniki poprzednich badań jąder jeżeli były wykonywane. 

Należy również pamiętać o odpowiedniej higienie miejsc intymnych. Badanie USG jąder Ursus nie wymaga spożywania dużej ilości wody, pozostawania na czczo czy braku oddawania moczu. 

USG jąder prywatnie - co wykrywa USG moszny?

USG jąder prywatnie wykrywa choroby takie jak wodniak jądra, skręt jądra, żylaki powrózka nasiennego, zapalenie najądrza, zapalenie jądra, stany pourazowe moszny oraz nowotwór jądra. 

Należy pamiętać, że profilaktyka jest niezwykle ważna. Wczesne wykrycie schorzeń pozwala na wdrożenie odpowiedniego leczenia. 

Wśród badań USG dla dorosłych wymienić można USG takie jak:

USG jąder Warszawa - skorzystaj z usług profesjonalistów

Poszukujesz specjalisty od USG jąder Warszawa? Nasze Centrum Medyczne Ursus zatrudnia specjalistów, którzy wykonują badania USG dorośli. Zatrudnieni w naszej placówce lekarze do każdego badania podchodzą w pełni profesjonalnie. Najważniejsze jest dla nas zdrowie i dobro pacjentów. Nasi pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo w naszej klinice.

USG jąder moszny Warszawa Ursus - czy to bezpieczne?

Należy podkreślić, że USG jąder moszny Warszawa Ursus jest w pełni bezpiecznym badaniem. Pacjent nie odczuwa bólu, ani dyskomfortu. Badania nie wpływają na funkcjonowanie organizmu pacjenta. Warto pamiętać o wykonywaniu badań profilaktycznych, które pomogą wykryć chorobę we wczesnym stadium.

USG brzucha Ursus i inne specjalizacje naszego Centrum Medycznego MILMEDICA

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, Centrum medyczne Ursus zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, aby zadbać o zdrowie naszych pacjentów.

 • Pediatria – Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna – Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia – Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia – Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia – Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca –  Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Logopedia – Diagnozowanie i terapia zaburzeń mowy, głosu i połykania.
 • Dietetyka –Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne – Diagnostyka  umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • EKG – Badanie serca.
 • Pulmonologia dziecięca – Diagnostyka  chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista – Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli 
 • Gastrologia dziecięca – Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top