MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Logopeda Warszawa Ursus

 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

MILMEDICA Centrum Medyczne

logopedia w milmedica

Logopeda to specjalista, który zajmuje się zaburzeniami mowy zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Diagnostyka i terapia logopedyczna dotyczy nie tylko wad wymowy, ale również emisji głosu czy połykania. Do logopedy zgłaszają się często osoby występujące publiczne lub pracujące głosem np.: dziennikarze, aktorzy oraz wokaliści. 

Ludzki aparat mowy to narzędzie, z którym można pracować w każdym wieku. Logopeda pomoże nie tylko w problemach związanych z wymową, ale i z ich psychologicznymi konsekwencjami. W przypadku osób z chorobami neurologicznymi specjalista proponuje ćwiczenia wpływające na procesy myślowe – liczenie, znajomość słów, rozumienie czy pamięć.

Jak wygląda wizyta u logopedy? 

Konsultacja zaczyna się do postawienia diagnozy, a na nią składa się, m.in.:

Po przeprowadzeniu powyższej analizy specjalista może zlecić dodatkowe badania: neurologiczne, audiologiczne, foniatryczne, psychologiczne lub stomatologiczne. Dopiero po zebraniu i ocenie wszystkich informacji określa sposób terapii. W przypadku wsparcia Pacjenta pracującego głosem terapia skupia się na prawidłowej emisji głosu i estetyce wymowy, dykcji.

Logopeda Ursus z dzieckiem

Logopeda Warszawa Ursus - Centrum Medyczne Milmedica

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus jest inicjatywą, która powstała w wyniku głębokiej potrzeby zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Ideą naszego projektu jest dbanie o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Zauważyliśmy istniejące luki i niedoskonałości w systemie ochrony zdrowia, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce oparte na wartościach, które nie tylko są nam bliskie, ale również pozwolą znacząco podnieść standard opieki medycznej.

Logopeda prywatnie Ursus - skorzystaj z usług specjalisty

Zastanawiasz się czym zajmuje się logopeda Warszawa Ursus? To specjalista, który pracuje z osobami posiadającymi zaburzenia mowy. Logopedzi Warszawa Ursus pracują zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. 

Konsultacja logopedyczna Ursus przeznaczona jest dla osób, które posiadają zaburzenia mowy, ale i zaburzenia emisji głosu czy zaburzenia połykania. Logopeda Warszawa Ursus, to specjalista, który pracuje również z osobami, które występują publicznie lub pracują głosem. Mowa tutaj o aktorach, dziennikarzach czy wokalistach.

MILMEDICA Centrum Medyczne

Cennik – logopedia

Nazwa usługi Cena Specjalizacja Specjalista
Konsultacja logopedyczna z opisem (pierwsza wizyta) (dorośli, dzieci)
250,00
Logopedia
Monika Figurska
Konsultacja neurologopedyczna z opisem (pierwsza wizyta) (dorośli, dzieci)
270,00
Logopedia
Monika Figurska
Konsultacja w języku angielskim (logopedyczna, neurologopedyczna)
350,00
Logopedia
Monika Figurska
Terapia logopedyczna (30 min.)
110,00
Logopedia
Monika Figurska
Terapia neurologopedyczna (30 min.)
120,00
Logopedia
Monika Figurska

Logopeda prywatnie Ursus - kiedy udać się na wizytę?

Logopeda prywatnie Warszawa Ursus pracuje zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Logopedzi Warszawa Ursus mogą pracować z osobami w różnym wieku, wykorzystując różne techniki i ćwiczenia. Kiedy udać się do logopeda Warszawa Ursus? 

Konsultacja logopedyczna Ursus u dzieci zalecana jest w momencie, w którym dziecko ma trudności ze ssaniem, połykaniem, gryzieniem czy żuciem. Logopeda prywatnie Ursus powinien również zobaczyć dziecko, w momencie kiedy dwuletnie dziecko ma bardzo ograniczony zasób słów. Logopeda Warszawa Ursus powinien skonsultować również dziecko, kiedy to mówi niewyraźne i jego wypowiedzi są niezrozumiałe.

Logopeda prywatnie Warszawa Ursus - jak wygląda wizyta?

Zastanawiasz się jak wygląda wizyta u logopedy? W naszym Centrum Medycznym zdrowie i komfort naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Konsultacja logopedyczna Ursus wymaga postawienia diagnozy przez specjalistę. Logopeda Warszawa Ursus stawia diagnozę na podstawie:

 • wywiadu z pacjentem, 
 • oceny budowy aparatu artykulacyjnego i sprawności czynności fizjologicznych takich jak żucie, oddychanie czy połykanie,
 • ustaleniu sposobu w jaki pacjent się porozumiewa,
 • wykonaniu badania słuchu fonematycznego. 

Wizyta u specjalisty w naszej przychodni przebiega w spokojnej, miłej i przyjaznej atmosferze.

Logopedzi Warszawa Ursus - w jakiej atmosferze przebiegają wizyty?

Wizyta u specjalisty, jakim jest logopeda prywatnie Ursus, przebiega w przyjaznej atmosferze, pełnej spokoju. Logopeda Warszawa Ursus dba o bezpieczną atmosferę dla pacjenta, w której osoba z zaburzeniami mowy będzie mogła rozwijać swoje kompetencje i wykonywać ćwiczenia w celu poprawy swojej wymowy. 

Logopeda prywatnie Warszawa Ursus pracuje zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi – zarówno chorymi jak i z problemami neurologicznymi. Logopeda Warszawa Ursus musi cechować się empatią, cierpliwością i spokojem. Logopedzi Warszawa Ursus z zaangażowaniem prowadzą terapię logopedyczną i z satysfakcją obserwują poprawę u swoich pacjentów.

Konsultacja logopedyczna Ursus - umów się na wizytę już dziś!

Już dziś zadbaj o swoją poprawną wymowę lub wymowę swojego dziecka i umów się na wizytę do logopeda Warszawa Ursus. Specjalista, podczas konsultacji przeprowadza wywiad w celu postawienia diagnozy. Logopeda prywatnie Ursus może zlecić Ci wykonanie dodatkowych badań neurologicznych, audiologicznych, foniatrycznych, psychologicznych oraz stomatologicznych. 

Konsultacja logopedyczna Ursus to pierwszy krok do zadbania o swoją poprawną wymowę, prawidłową emisję głosu, dykcję i estetykę wymowy.

Logopedzi Warszawa Ursus i inne specjalizacje w naszym Centrum Medycznym Milmedica

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i najwyższą jakość usług, którą gwarantuje doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. 

 • Pediatria - Opieka medyczna dla dzieci, kontrola prawidłowości i zaburzeń rozwoju dziecka.
 • Medycyna rodzinna - Opieka nad całą rodziną, kompleksowe badania, diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób oraz koordynacja procesu leczenia.
 • Ginekologia - Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, a także kompleksowa opieka nad kobietami w okresie ciąży.
 • Endokrynologia - Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń hormonalnych takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy czy innych gruczołów dokrewnych.
 • Radiologia - Diagnostyka na podstawie obrazu ciała człowieka, pozwalająca na szybkie wykrycie chorób oraz znalezienie miejsca urazu.
 • Psychologia dziecięca - Diagnozowanie, pomoc oraz wsparcie dzieci i młodzieży, którzy doświadczają problemów i kryzysów emocjonalnych.
 • Dietetyka - Profesjonalne porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Badania diagnostyczne - Diagnostyka umożliwiająca wczesne wykrycie stanów zapalnych czy innych schorzeń i nieprawidłowości.
 • Pulmonologia dziecięca - Diagnostyka chorób układu oddechowego u dzieci, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli czy mukowiscydoza.
 • Internista - Diagnostyka i leczenie oraz profilaktyka chorób układu wewnętrznego takich jak: astma oskrzelowa, zapalenie płuc i oskrzeli.
 • Gastrolog dziecięcy - Diagnostyka i leczenie chorób układu pokarmowego takich jak: nawracający ból brzucha, wzdęcia.
 • Rehabilitacja pulmonologiczna dziecięca - Rehabilitacja dla dzieci chorych na astmę wczesnodziecięcą, infekcję RSV czy zapalenie oskrzeli.
 • Psychiatria - Psychiatra zajmuje się diagnostyką i terapią chorób psychicznych, leczeniem uzależnień i problemów natury psychiatrycznej.
 • Nefrologia - Nefrolog zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób związanych z nerkami i układem moczowym.
 • Kardiologia - Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i wad wrodzonych serca oraz schorzeń, które są związane są z funkcjonowaniem układu krążenia.
 • Reumatologia dziecięca - Reumatologia dziecięca pozwala na wykrycie chorób reumatycznych w obrębie kości i stawów oraz schorzeń tkanki łącznej u dzieci do ukończenia 18 roku życia.
 • Reumatologia - Reumatolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób reumatycznych stawów.
 • Alergolog dziecięcy - Alergolog dziecięcy zajmuje się diagnozą oraz leczeniem chorób alergologicznych. Przeprowadza badania fizykalne, testy alergologiczne.
 • EKG - to metoda diagnostyczna, która przez umieszczenie elektrod na ciele pacjenta pozwala na szybkie wykrycie problemów z sercem.
 • Neurologia - Neurologia zajmuje się leczeniem chorób ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego.

Logopeda prywatnie Warszawa Ursus - co nas wyróżnia?

Poszukujesz świetnego specjalisty? Logopeda Warszawa Ursus to ekspert, który pomoże Ci zadbać o poprawność Twojej wymowy. Zatrudnieni u nas specjaliści działają w profesjonalny sposób. To eksperci, którzy doskonale znają się na swoim fachu, a dzięki temu nasi pacjenci mogą czuć się w ich rękach bezpiecznie.

Logopedzi w MILMEDICA

Specjalistami, którzy w MILMEDICA zajmują się logopedią, są:

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

artykuły blogowe z zakresu logopedii

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top