MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

lek. BEATA BUDA-SZALA

Prowadzę kompleksową diagnostykę i leczenie chorób reumatycznych. Do każdego pacjenta zawsze podchodzę indywidualnie, przeprowadzając szczegółową rozmowę, dokładne badanie fizykalne oraz analizując dotychczasowe wyniki badań.

MILMEDICA Centrum Medyczne

LEK. BEATA BUDA-SZALA

Prowadzę kompleksową diagnostykę i leczenie chorób reumatycznych. Do każdego pacjenta zawsze podchodzę indywidualnie, przeprowadzając szczegółową rozmowę, dokładne badanie fizykalne oraz analizując dotychczasowe wyniki badań. Moje decyzje diagnostyczno-terapeutyczne opieram na aktualnych wytycznych medycznych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach reumatologicznych.

Specjalizacja:

Specjalistka reumatologii.

Wykształcenie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek lekarski. Specjalizacja z reumatologii w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Facoltà di Medicina e Chirurgia, Università degli Studi di Siena.

Doświadczenie:

Wieloletnie doświadczenie w pracy jako lekarz reumatolog zdobyte w pracy w szpitalach klinicznych oraz na stażach w kraju i zagranicą.

Pracował m.in. w:

Znajomość języków:

Sprawdź: Reumatologia Centrum Medyczne Milmedica

Beata Buda-Szala reumatolog

MILMEDICA Centrum Medyczne

lek. BEATA BUDA-SZALA - artykuły

Scroll to Top