MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

ADRIANNA CALIŃSKA-CZANIECKA

Terapię dostosowuję indywidualnie do potrzeb, wieku i możliwości pacjenta. Pracuję m.in. nad zakłóceniami i zaburzeniami mowy różnego pochodzenia, dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy, problemami komunikacyjnymi.

MILMEDICA Centrum Medyczne

Logopeda adrianna calińska-czaniecka

Terapię dostosowuję indywidualnie do potrzeb, wieku i możliwości pacjenta. Pracuję m.in. nad zakłóceniami i zaburzeniami mowy różnego pochodzenia, dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy, problemami komunikacyjnymi. Wspieram terapeutycznie dzieci w spektrum. Ponadto pomagam osobom zawodowo posługującym się głosem – dziennikarzom, nauczycielom, studentom, osobom występującym publicznie (trening emisji głosu, rehabilitacja głosu, interpretacja tekstu). Swoje kompetencje staram się doskonalić i poszerzać, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Umożliwia mi to także praca przed mikrofonem w radiowym studiu. W MILMEDICA przyjmuję dzieci od drugiego roku życia oraz osoby dorosłe.

Specjalizacja:

Logopeda.

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski, kierunek logopedia. Wcześniej tytuł magistra z Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim i licencjat z socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Doświadczenie:

Bogate doświadczenie jako redaktorka, dziennikarka i prezenterka. Od kilku lat prowadzi zajęcia logopedyczne dla dziennikarzy – m.in. diagnoza, trening dykcji i emisji głosu, interpretacja tekstu. Indywidualna praktyka logopedyczna dla dzieci i dorosłych z diagnozą, terapią oraz warsztatami.

Pracowała m.in. w:

Dodatkowe umiejętności:

Szkolenia i kursy m.in. z zakresu metod diagnozy i terapii zaburzeń mowy (wywoływanie głosek, praca z dzieckiem w spectrum, terapia miofunkcjonalna), emisji oraz rehabilitacji głosu.

Znajomość języków:

Sprawdź: Logopeda Ursus – Centrum Medyczne Milmedica

Adrianna Calińska-Czaniecka logopeda

MILMEDICA Centrum Medyczne

ADRIANNA CALIŃSKA-CZANIECKA - artykuły

Scroll to Top