MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Przychodnia nefrologiczna Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia nefrologiczna MILMEDICA​

MILMEDICA Centrum Medyczne Ursus to placówka, która powstała w odpowiedzi na potrzebę zmian i rewolucji w obszarze opieki zdrowotnej. Szczególnie ważna jest dla nas idea dbania o zdrowie Pacjentów oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla lekarzy. Przychodnia Ursus to miejsce, które oparte jest na bliskich nam wartościach. To miejsce, które pozwala podnieść standard opieki medycznej.

Przychodnia nefrologiczna Ursus
 • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
 • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
 • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
 • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia nefrologiczna Ursus – indywidualne podejście do pacjenta

Poradnia nefrologiczna Ursus zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą jak ważne, jest indywidualne podejście oraz komfort pacjenta. Przychodnia Ursus to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i komfort naszych pacjentów. Nefrolog zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób związanych z nerkami i układem moczowym. 

W jakich godzinach czynna jest poradnia nefrologii Ursus?

Centrum medyczne MILMEDICA dostępne jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Dbamy o to, aby nawet najbardziej zapracowani Pacjenci znaleźli dogodny dla siebie termin wizyty lekarskiej. Poradnia nefrologii Ursus zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarską, aby nasi Pacjenci byli w najlepszych rękach.

Poradnia nefrologiczna Warszawa – jaki zakres leczenia?

Zakres usług w dziedzinie nefrologii dostosowany jest do potrzeb pacjenta. Poradnia nefrologiczna Warszawa zajmuje się leczeniem chorób m.in. takich jak:

 • kamica nerkowa,
 • niewydolność nerek, 
 • kanalikowo-śródmiąższowe choroby nerek, 
 • nefropatia cukrzycowa,

Przychodnia nefrologiczna dziecięca Warszawa – kiedy zgłosić się do specjalisty?

Do specjalisty należy zgłosić się w momencie, gdy zaobserwujemy niepokojące objawy u dziecka. Są to m.in. objawy takie jak:

 • ból lub pieczenie podczas oddawania moczu,
 • ból lub pieczenie w okolicy cewki moczowej,
 • zmiany w moczu np. krew,
 • opuchlizna rąk,
 • uczucie ciągłego zmęczenia,
 • problemy z koncentracją,

Przychodnia nefrologiczna dziecięca Warszawa to miejsce przyjazne dzieciom. Specjalista dba o to, aby dziecko podczas badań czuło się komfortowo.

Przychodnia nefrologii dla dorosłych Ursus – jak wygląda wizyta?

Wizyta w miejscu, jakim jest przychodnia nefrologii dla dorosłych Ursus, przebiega w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Pacjent nie musi specjalnie przygotowywać się do wizyty. Specjalista podczas konsultacji przeprowadza wywiad lekarski, który ma na celu zebranie niezbędnych informacji o życiu i zdrowiu pacjenta. Następnie lekarz analizuje zebraną dokumentację i jeżeli to niezbędne zleca dodatkowe badania.

Gabinet nefrologiczny Warszawa Ursus – czym zajmuje się nefrolog?

Nefrolog Ursus to specjalista, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób nerek i układu moczowego. Gabinet nefrologiczny Warszawa Ursus to miejsce, które pomaga osobom cierpiącym m.in. na kamicę nerkową. 

Zakres usług w dziedzinie nefrologii jest szeroki. Specjalista ten skupia się na farmakoterapii, dostosowaniu odpowiedniej diety i trybu życia pacjenta.

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

 1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
 2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
 3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top