MILMEDICA

Logo MILMEDICA Centrum Medyczne - przychodnia Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

Przychodnia psychologiczna dla dzieci Warszawa Ursus

MILMEDICA Centrum Medyczne

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA MILMEDICA​

Psycholog dziecięcy to specjalista, który wspiera całe rodziny, zapewniając im potrzebną pomoc. W poradni psychologicznej dla dzieci Warszawa Ursus rozwiązujemy problemy wychowawcze oraz emocjonalne, a także pomagamy w zaburzeniach rozwojowych czy zaburzeniach lękowych.

Przychodnia psychologiczna dla dzieci Ursus
  • Dostępność 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele
  • Możliwość umówienia wizyty do lekarza tego samego dnia
  • Obsługa pacjentów anglojęzycznych
  • Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska
  • Nowoczesny sprzęt USG
MILMEDICA Centrum Medyczne

Poradnia psychologiczna dla dzieci Ursus – kiedy udać się do specjalisty?

Dla dzieci ważne jest by rodzice, opiekunowie, ale także nauczyciele obserwowali, czy dziecko rozwija się prawidłowo w taki obszarach jak sfera emocjonalna, sfera intelektualna, sfera społeczna czy sfera fizyczno-motoryczna. Jeśli pojawiają się obawy dotyczące prawidłowego przebiegu rozwoju dziecka, warto udać się do specjalisty – psychologia dziecięca Ursus. Poradni psychologiczna Ursus zapewnia zespół specjalistów, którzy odpowiednio zdiagnozują problem i stworzą indywidualny plan pomocowy.

Przychodnia psychologiczna dla dzieci Warszawa Ursus – zespół profesjonalistów

Zespół psychologów dziecięcych Warszawa Ursus posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Specjaliści, których znajdziesz w poradni psychologicznej dla dzieci Warszawa Ursus pracowali z dziećmi i młodzieżą w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, ale także w placówkach edukacyjnych jako psychologowie szkolni.

Poradnia psychologiczna dla dzieci MILMEDICA – bezpieczeństwo i komfort pacjenta są dla nas najważniejsze

W poradni psychologicznej dla dzieci MILMEDICA doskonale wiemy jak ważne jest zaufanie. Psychologowie dziecięcy Warszawa Ursus dokładają wszelkich starań, by dzieci oraz ich opiekunowie czuli się podczas konsultacji i terapii bezpiecznie. Naszych specjalistów obowiązuje tajemnica oraz pozostałe zasady etyki zawodowej.

Gabinet psychologiczny dla dzieci Warszawa Ursus a indywidualne podejście

Każde pacjent, także ten najmłodszy, ma swoje własne potrzeby i doświadczenia, dlatego kluczowe w budowaniu relacji jest indywidualne podejście.  Centrum medyczne Ursus jest miejscem, gdzie dzieci i młodzież zostaną wysłuchane. Nasi psychologowie dziecięcy Warszawa Ursus pomogą im lepiej zrozumieć siebie i świat, który ich otacza.

Poradnia psychologiczna dla dzieci Warszawa Ursus

Jeśli dobro Twojego dziecka jest dla Ciebie najważniejsze, a jednocześnie dostrzegasz, że rozwój dziecka przebiega w sposób nieprawidłowy, warto skorzystać z pomocy psychologa dziecięcego. W poradni psychologicznej dla dzieci Warszawa Ursus odpowiednio zdiagnozujemy problem, aby pomóc Twojemu dziecku. Nie zawsze konieczna będzie terapia, w wielu przypadkach wystarczy sama porada. Zapraszamy do kontaktu z MILMEDICA Centrum Medyczne.

MILMEDICA Centrum Medyczne
kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT
GODZINY OTWARCIA

MILMEDICA Centrum Medyczne

kontakt

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać dodatkowe informacje. Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

kONTAKT

GODZINY OTWARCIA

Badania krwi w MILMEDICA
20% taniej!

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Warszawie!

  1. Przyjdź do nas i odbierz skierowanie na badanie.
  2. Zapłać u nas 20% taniej niż w innych punktach.
  3. Wykonaj badanie krwi w dowolnym punkcie diagnostycznym w Warszawie.
Scroll to Top